м. Київ, вул. Проспект перемоги 65 (метро Нивки)
Не подобається ціна?
Дзвоніть - домовимось

Металочерепиця Монтеррей

187 грн.

Технічні характеристики:

Швидке замовлення
Категорія:Металочерепиця

(3)

Металочерепиця Монтеррей

Металочерепиця Монтеррей може виготовлятися різними способами. У серйозних виробників налагоджено автоматичну лінію для досягнення максимально високих характеристик експлуатації матеріалу. Для виготовлення такої металочерепиці використовують сталеві листи з оцинковуванням. На першому етапі виробничого процесу вони піддаються пасивізації з метою надати достатнього захисту цинковому покриттю від окислення. Потім слідує етап ґрунтовки, націлений на поліпшення адгезивного схоплювання полімеру та сталевих листів.

Металочерепиця Монтеррей піддається етапу профілювання виключно після нанесення всіх шарів захисних покриттів. Відсутність ручної роботи та поєднання багаторівневого контролю за процесом виробництва дає можливість досягати найкращої точності профілю, а покриття виходить однорідним.

Budstroj-13

На відміну від черепиці, виробленої згідно з міжнародними стандартами ISO, для металочерепиці Монтеррей, сертифікованої за ГОСТом, властиві грубіші показники рівномірності товщини покриття. Виробники керуються вимогами міжнародних стандартів ISO щодо таких параметрів металочерепиці, як товщина листів та полімерного захисного покриття. Допустимі відхилення по товщині сировини жорсткіші у міжнародних стандартів, ніж у стандартів ГОСТу.

Монтаж металочерепиці Монтеррей

Монтаж металочерепиці Монтеррей можна виконати самостійно за допомогою інструкції. Правильна послідовність при укладанні листів на решетування – головне, що потрібно враховувати при виконанні покрівельних робіт. Укладати листи потрібно праворуч наліво з нахлестом, щоб листи не підкладалися під попередні. За допомогою саморізів листи металочерепиці кріпляться до решетування, також потрібно з’єднувати їх між собою.

Металочерепиця Монтеррей – класичний тип профілю, який ще багато років буде лідером серед інших видів металочерепиці. Якщо Ви вирішили купити металочерепицю Монтеррей, інтернет-магазин Будстрой зможе запропонувати різні відтінки і лояльні ціни. Придбання такої черепиці – завжди правильний крок, адже за адекватну ціну можна отримати якісний та красивий покрівельний матеріал, здатний прикрасити та перетворити будь-яку будівлю. Великий вибір виробників також максимально полегшить ваш вибір.
(3)

Статистика свідчить, що металочерепиця монтеррей є однією з найпоширеніших і затребуваних в Україні. Відмінна риса – низький профіль (39 см – 41см) та симетрична геометрія, тому така черепиця добре виглядає на даху дерев’яних чи кам’яних будинків різної архітектури. Вага одного квадратного метра – до 5 кг, тому посилювати кроквяну систему не доведеться, але ухил покрівлі має бути не менше чотирнадцяти градусів. Існує три модифікації: Міні, Преміум та Стандарт, які відрізняються між собою розмірами.Наприклад, Міні має довгу хвилю, тому така покрівля помітно відрізняється зовні. Преміум використовують для покриття великої покрівлі, вона має жолобок зліва та капілярний канал для попередження попадання вологи під покрівлю. Стандарт має звичний вигляд та зручний у монтажі. Сталь виготовлення черепиці використовують від відомих виробників різних країн.

 

 

Budstroy_banner

  Відправити заявку на розрахунок
  З цим товаром купляють
  Відгуків: 0
  Планка коника
  150 грн.
  Відгуків: 0
  Гідробар’єр
  550 грн.
  Відгуків: 0
  Ковпаки на димарі
  510 грн.

  Відгуки

  Відгуків немає, поки що.

  Будьте першим, хто залишив відгук “Металочерепиця Монтеррей”“

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

  грн.
  Подібне
  -5%
  Металочерепиця SAAB Фінляндія
  Відгуків: 2
  Металочерепиця SAAB Фінляндія
  487 грн.
  Відгуків: 1
  Металочерепиця Інтегра
  182 грн.
  Кнопка звʼязку