м. Київ, вул. Проспект перемоги 65 (метро Нивки)
Не подобається ціна?
Дзвоніть - домовимось

Як визначити якість металочерепиці

Опубліковано: 01.03.2017
качество металлочерепицы

Завдяки своїм властивостям та експлуатаційним характеристикам металочерепиця завоювала довіру багатьох домовласників, а для будівельників немає зручнішого та простого матеріалу для монтажу. Візуально визначити, наскільки якісний матеріал, неможливо, адже товщину листа, ні товщину шарів цинку і полімерного покриття неозброєним оком виміряти не вдасться. Щоб не купити кота в мішку, потрібно бути добре обізнаним з тих питань, які стосуються особливостей структури та характеристик металочерепиці.

качество металлочерепицы

Які параметри впливають на якість

Товщина сталевих листів. Основу металочерепиці становить сталевий лист, який проходить ряд підготовчих етапів, перш ніж стати покрівельним покриттям. Він піддається обробці поверхні різними складами для того, щоб покращити його міцнісні та декоративні характеристики.

  1. Рівень захисту від корозії. Наявність цинкового шару дозволяє посилити стійкість покрівельного матеріалу до найпоширеніших руйнівних процесів – корозії та іржі. Якщо Ви зацікавлені в тривалій безпеці естетичних даних покрівлі, необхідно вибирати покрівельне покриття з найвищим класом оцинковки – це 240 – 275 г на м.кв.
    Декоративне покриття. Крім того, що полімерний шар виконує декоративні функції і надає покрівлі більш насиченого та багатого відтінку, також його завданням є покращення зносостійкості матеріалу.

Тепер Ви знаєте, які параметри можуть впливати на якість кінцевого виробу. Залишається тільки розібратися, як можна переконатися в тому, що вам пропонують металочерепицю зі сталі товщиною 0,5 мм і оцинковуванням в кількості 275 грамів на м.кв.

как изготавливается металлочерепица будстрой

Документація виробника

Будь-який виробник, який цінує напрацьовану роками репутацію, дбає про те, щоб його продукція поставлялася на ринок разом із супровідними документами. Коли продавець не може надати покупцеві жодного документа, це вельми підозріло.

Гарантійний талон. Цим документом можна скористатися в тому випадку, коли має місце гарантійний випадок – наприклад, ним може стати відтінок, що вигорів, або поява плям на покрівельному покритті. Завжди дізнавайтеся, на що саме видається гарантія.

  • Технічний паспорт. У ньому вказані основні дані продукції, яку ви купуєте. Так можна дізнатися із сировини якого виробництва була виготовлена ​​металочерепиця, а також особливості структури її шарів та їх складових.

Чому варто звернути увагу на наявність маркування

Маркування будь-якого товару передбачає вказівку основної інформації та характеристик. Так і з покрівельними покриттями, на внутрішній стороні листів наноситься лазерне маркування, в якому часто вказується країна-виробник сталі, товщина листів. За допомогою маркування також можна дізнатися, що металочерепицю виготовив справді той виробник, заявлений продавцем.

Якщо при виборі та купівлі покрівельного покриття, ви врахуєте всю вказану інформацію, Ви зможете:

  • Правильно вибрати параметри металочерепиці під конкретні експлуатаційні умови.
  • Визначити рівень її якості, спираючись на фактичні технічні показники, які заявлені виробником.
  • Не помилитися з покупкою та зробити вигідне капіталовкладення у покрівлю з тривалим терміном служби.

Купити металочерепицю у Києві за ціною, яка відповідає якості матеріалу, реально. Зверніться до «Будстрою» і дізнайтесь докладніше про те, як потрібно вибирати якісну металочерепицю.

 

 

Схожі статті
Кнопка звʼязку