м. Київ, вул. Проспект перемоги 65 (метро Нивки)
Покрівельні роботи
Не подобається ціна?
Дзвоніть - домовимось

Покрівельні роботи

Покрівельні роботи

Послуги покрівельних робіт

Однією з найкращих будівельних фірм, що виконують покрівельні роботи в Києві та області, є «Будстрой». Наша спеціалізація – різні види покрівельних робіт – від найпростіших, до найскладніших. Багаторічні напрацювання в цій галузі та досвід дозволяють нам справлятися з будь-яким завданням професійно та швидко.

Ціни на покрівельні роботи *

Ціни на всі види покрівельних робіт – попередні. Розрахунок точної вартості робіт та матеріалів проводиться індивідуально. Консультація та виїзд на виміри – безкоштовно.

Наименовання робітОд. вим.Ціна від (грн)
1Монтаж металочерепиціm285
2Монтаж бітумної черепиціm295
3Монтаж натуральної черепиціm2110
4Монтаж гідро-, пароізоляціїm210
5Монтаж утеплювачаm235
6Підшив фронтонам.п.65
7Демонтаж покрівліm245
8Монтаж планокм.п.15

  Відправити заявку на розрахунок

  Покрівельні роботи, послуги з видів робіт:

  Будівництво та реконструкція будівель, багатоповерхових житлових будинків та котеджів стрімко розвивається не лише у Києві, а й у всіх територіальних центрах, містах та селищах. Помітно змінилися будівельні матеріали та технології будівництва, а покрівельні роботи та ціни на них виділились в окрему галузь. Зазвичай застосовувану для покривлі там природну черепицю замінили сучасні аналоги з листової сталі – профнастил, металлочерепица та інших. в найширшому асортименті, з різними якостями, для різноманітних видів покрівлі. Така різноманітність матеріалів вимагає спеціальної підготовки для монтажу. Якісна робота потребує професійного підходу.

  Фірма «Будстрой» виконує покрівельні роботи.

  Конструкція всієї будівлі, її особливості впливають на форму даху, її ухил, що є важливим при виборі матеріалу, його технічних властивостей (товщина сталі, покриття, довжина хвилі, крок). Ці особливості обов’язково враховуються при виконанні покрівельних робіт у Києві. Правильно підібраний матеріал, відповідно до конструкції даху, професійний монтаж покрівлі дозволить їй мати тривалий експлуатаційний термін із гарним запасом міцності. Фірма «Будстрой» має надійне обладнання та висококваліфікованих фахівців, здатних виконувати роботу якісно та швидко. Кожен матеріал має свої особливості при монтажі, тому вартість послуг залежить від площі покрівлі та обраного матеріалу. Необхідну для Вас консультацію можна отримати при попередньому вимірі наших фахівців. Міцна та надійна покрівля прослужить довго та забезпечить безпеку Вашому будинку. Фірма «Будстрой» – надійний партнер. Ми допоможемо вибрати хороший перевірений матеріал, правильно встановимо у заданий термін, виконаємо роботу з гарантією якості.

  Як замовити покрівельні послуги від фірми «Будстрой»?

  • Зв’яжіться з нами по телефону;
  • Оформіть замовлення на покрівельні роботи телефоном або за допомогою електронної пошти;
  • Отримайте від нашого спеціаліста технічне завдання із переліком робіт;
  • Отримайте кошторис на всі види робіт з урахуванням навантаження – розвантаження та кількості основних та допоміжних матеріалів згідно з розцінками у прайс-листі;
  • Укладіть договір після погодження кошторису.
  Кнопка звʼязку