г. Киев, ул. Проспект победы 65 (метро Нивки)
Начало кровельных работ в Будстрой
Не нравится цена?
Звоните - договоримся

Начало кровельных работ в Будстрой

Опубликовано: 05.03.2019
Начало кровельных работ в Будстрой

З настанням весни дедалі активніше відновлюються будівельні роботи, пов’язані з облаштуванням приватних будинків. Також на цю пору року припадає старт покрівельних робіт, і не лише в рамках нових об’єктів, а й тих, які вже давно потребують реконструкції та заміни покрівельного покриття.

Компанія «Будстрой» також відзначає активність з боку замовників і може з упевненістю сказати, що саме зараз усі домовласники активно готуються до будівельного сезону – вибирають будівельні матеріали, підшукують найвигідніші ціни на потрібні товари, і звичайно ж займаються пошуком покрівельників, які виконають перелік необхідних кровельных работ.

З чого почати? Початковий етап будь-яких робіт, пов’язаних з облаштуванням покрівлі, стартує з проектування на підставі ретельного аналізу об’єкту та побажань домовласника. Після готовності проекту даху належить зрозуміти, скільки ж знадобиться матеріалів та яких саме. Вибір та купівля будівельних матеріалів завжди лягає на плечі домовласника і це не дивно, адже він насамперед зацікавлений у тому, щоб вони були якісними та мали гідні зовнішні дані, це стосується тих матеріалів, які відносяться до декоративних, а не заховані всередині покрівельного пирога. .
Krovelnui-robotu

Стара крівля: чи можлива реконструкція без заміни стропіл?

Дуже часто виникає необхідність часткової реконструкції покрівельної конструкції, це трапляється у тому випадку, коли втратив свої властивості лише покрівельний матеріал, а самі крокви перебувають у робочому стані та можуть витримати ще не одне десятиліття експлуатації.

Компанія «Будстрой» також займається даним видом робіт і може взятися за заміну покрівельного покриття будь-якого даху, незалежно від його форми, розмірів та конструкційних особливостей. Наші фахівці мають достатній досвід у різних умовах та впораються з будь-яким поставленим завданням. Звертаємо вашу увагу, що в деяких випадках демонтаж старого даху є одним з найскладніших етапів покрівельних робіт, адже потрібне поступове виконання робіт і стеження за тим, щоб у внутрішні приміщення не проникли опади під час їх виконання.

Як побудувати надійну покрівлю: основні секрети

Перш ніж приступити до облаштування або реконструкції покрівлі, переконайтеся, що ви:

  • Полностью удовлетворены результатом проектирования и утвержденный проект полностью соответствует вашему видению того, какой должна быть крыша в ближайшие минимум 20 лет.
  • Остановились на самых удачных кровельных материалах, в особенности покрытии для кровли, ведь именно оно будет отвечать за выносливость, стойкость и долговечность конструкции.
  • Знайшли найнадійніших будівельників, які виконають монтаж, а при необхідності і демонтаж старого даху, відповідно до всіх необхідних норм та технології, що дозволить конструкції мати оновлений сучасний вигляд та надійний захист від впливів.
  • Готові контролювати весь процес облаштування чи реконструкції поетапно з метою уникнути помилок та додаткових витрат, зумовлених ними.

Якщо ви поставили перед собою ціль у вигляді красивого та міцного даху, зверніться до професіоналів, компанії «Будстрой», і облаштування вашого даху буде в надійних руках. Наш досвід та професіоналізм дозволяє працювати в будь-яких умовах, з будь-якими матеріалами та з різними покрівельними конструкціями, і при цьому результат завжди найкращий. Ваш старий дах перетвориться на невпізнанність, а новий стане основною зовнішньою гідністю вашого домоволодіння.

Похожее
Кнопка связи