м. Київ, вул. Проспект перемоги 65 (метро Нивки)
Початок покрівельних робіт у Будстрой
Не подобається ціна?
Дзвоніть - домовимось

Початок покрівельних робіт у Будстрой

Опубліковано: 05.03.2019
Початок покрівельних робіт у Будстрой

З настанням весни дедалі активніше відновлюються будівельні роботи, пов’язані з облаштуванням приватних будинків. Також на цю пору року припадає старт покрівельних робіт, і не лише в рамках нових об’єктів, а й тих, які вже давно потребують реконструкції та заміни покрівельного покриття.

Компанія «Будстрой» також наголошує на активності з боку замовників і може з упевненістю сказати, що саме зараз усі домовласники активно готуються до будівельного сезону – вибирають будівельні матеріали, підшукують найвигідніші ціни на потрібні товари, і звичайно ж займаються пошуком покрівельників, які виконають перелік необхідних покрівельних робіт.

З чого почати? Початковий етап будь-яких робіт, пов’язаних з облаштуванням покрівлі, стартує з проектування на підставі ретельного аналізу об’єкту та побажань домовласника. Після готовності проекту даху належить зрозуміти, скільки ж знадобиться матеріалів та яких саме. Вибір та купівля будівельних матеріалів завжди лягає на плечі домовласника і це не дивно, адже він насамперед зацікавлений у тому, щоб вони були якісними та мали гідні зовнішні дані, це стосується тих матеріалів, які відносяться до декоративних, а не заховані всередині покрівельного пирога. .

Krovelnui-robotu

Стара покрівля: чи можлива реконструкція без заміни крокв?

Дуже часто виникає необхідність часткової реконструкції покрівельної конструкції, це трапляється у тому випадку, коли втратив свої властивості лише покрівельний матеріал, а самі крокви перебувають у робочому стані та можуть витримати ще не одне десятиліття експлуатації.

Компанія «Будстрой» також займається даним видом робіт і може взятися за заміну покрівельного покриття будь-якого даху, незалежно від його форми, розмірів та конструкційних особливостей. Наші фахівці мають достатній досвід у різних умовах та впораються з будь-яким поставленим завданням. Звертаємо вашу увагу, що в деяких випадках демонтаж старого даху є одним із найскладніших етапів покрівельних робіт, адже потрібне поступове виконання робіт та стеження за тим, щоб у внутрішні приміщення будівлі не проникли опади під час їх виконання.

Як побудувати надійну покрівлю: основні секрети

Перш ніж приступити до облаштування або реконструкції покрівлі, переконайтеся, що ви:

  • Повністю задоволені результатом проектування та затверджений проект повністю відповідає вашому баченню того, яким має бути дах у найближчі мінімум 20 років.
  • Зупинилися на вдалих покрівельних матеріалах, особливо покритті для покрівлі, адже саме воно відповідатиме за витривалість, стійкість та довговічність конструкції.
  • Знайшли найнадійніших будівельників, які виконають монтаж, а при необхідності і демонтаж старого даху, відповідно до всіх необхідних норм та технології, що дозволить конструкції мати оновлений сучасний вигляд та надійний захист від впливів.
  • Готові контролювати весь процес облаштування чи реконструкції поетапно з метою уникнути помилок та додаткових витрат, зумовлених ними.

Якщо ви поставили перед собою ціль у вигляді красивого та міцного даху, зверніться до професіоналів, компанії «Будстрой», і облаштування вашого даху буде в надійних руках. Наш досвід та професіоналізм дозволяє працювати в будь-яких умовах, з будь-якими матеріалами та з різними покрівельними конструкціями, і при цьому результат завжди найкращий. Ваш старий дах перетвориться на невпізнанність, а новий стане основною зовнішньою гідністю вашого домоволодіння.

Схожі статті
Кнопка звʼязку