м. Київ, вул. Проспект перемоги 65 (метро Нивки)
Чому важливо вибрати якісну металочерепицю
Не подобається ціна?
Дзвоніть - домовимось

Чому важливо вибрати якісну металочерепицю

Придбавши матеріал для покрівлі власного будинку, ви повинні розуміти, що важливість такої покупки дуже велика – від неї залежить ваша впевненість у даху над головою. В даний час найпопулярнішим матеріалом для облаштування даху вважається металочерепиця. Завдяки відмінним технічним характеристикам та чудовому зовнішньому вигляду вона завоювала першість на ринку покрівельних матеріалів та продовжує утримувати свої лідерські позиції. Ціна металочерепиці визначається насамперед її якістю. Чим якісніший і надійніший матеріал, тим вища його ціна на ринку.

Серед основних переваг металочерепиці можна виділити довговічність, надійність, стійкість до зовнішніх впливів, естетичність, легкість монтажу.

Що може спричинити покупку металочерепиці невисокої якості?

На ринку металочерепиця представлена ​​в різних цінових категоріях. Але потрібно чітко розуміти, яке підводне каміння чекає на покупця, який зупиняє свій вибір на більш дешевому сегменті продукції.

Як правило, недорога металочерепиця має мінімальну товщину листів, тому вона вимагає особливих умов транспортування, вантажно-розвантажувальних робіт та монтажу. Недостатньо товсті листи черепиці не мають необхідної жорсткості і тому схильні до деформації під впливом навантажень. Монтажні роботи з використанням такої черепиці вимагатимуть додатково не лише трудових та тимчасових витрат, а й фінансових.

Щоб здешевити матеріал, також можуть бути використані найдешевші полімерні покриття. Металочерепиця з неякісним захисним покриттям може швидко втратити вигляд і перестати виконувати свої функції.

металлочерепица красная будстройНеякісна металочерепиця має невеликий термін служби, швидше втрачає колір та цілісність покриття, потребує періодичного проведення ремонту..

Якщо ви дійсно хочете заощадити, то краще купити металочерепицю від найкращих виробників світу, і ви забудете про свій дах на найближчі 30-40 років. Адже економічність такого матеріалу полягає у великій тривалості експлуатаційного терміну.

Вибираючи якісну металочерепицю, ви можете бути впевнені у:

  • Надійність покрівельного матеріалу
  • Довговічність покрівлі
  • Безпеки відмінного зовнішнього вигляду протягом багатьох років
Кнопка звʼязку