м. Київ, вул. Проспект перемоги 65 (метро Нивки)
Не подобається ціна?
Дзвоніть - домовимось

Ремонт покрівлі

Послугиги ремонта дахи у Києві

Дах є невід’ємною частиною в архітектурі кожної будівлі. Вона призначена для збереження жорсткості конструкції та захисту споруди від дії навколишнього середовища, сонця, вітру, атмосферних опадів. Покрівля, як і решта елементів, має свій запас міцності, але піддається руйнуванню. Тому обов’язково проводиться ремонт даху будівлі по регіону Київ та ремонт покрівлі, якщо не капітальний, то профілактичний, ціни на такі послуги у Києві є досить демократичними.

Своєчасно проведений ремонт має кілька переваг:

 • Усунення наявних та профілактика можливих дефектів;
 • Збільшується загальний термін служби даху;
 • Збільшуються теплоізоляційні властивості;
 • Поліпшується зовнішній вигляд.

Реконструкції даху будинку і види ремонта

 • Поточний. Виконується за підсумками планового профілактичного щорічного огляду.
 • Частково замінюються ділянки покрівлі, де згодом можливе протікання.
 • Капітальний. Передбачає демонтаж та заміну даху повністю.

Аварійне. Якщо змінюється планування будівлі або планується добудувати нові приміщення, то знадобиться реконструкція покрівлі. Це складне завдання, що вимагає спеціальних знань, і довірити її можна тільки досвідченим професіоналам, тому що тут знадобиться правильний розрахунок, заміна несучих підстав, крокв, балок, решетування та всіх покрівельних матеріалів.
Avariyne. Yakshcho zminyu

Ремонт дахів. Професійні послуги від «Будстрой»

Наша фірма виконує реконструкцію покрівлі як плоских, так і скатних дахів будь-якої конструкції. Роботи ведуться сучасними високотехнологічними матеріалами (металочерепиця, профнастил, оцинкована сталь, бітумні листи, ондулін, руберойд тощо)

Професійні послуги з ремонту дахів

У кожного власника власного будинку виникає потреба провести ремонт даху будинку. Київ має достатню кількість майстрів, які провадять ремонт покрівлі. Від якості ремонту даху залежить стан будинку.

Тому орієнтуватися у цій справі краще на професіоналів. Співробітники нашої фірми складають кошторис на виконання робіт відповідно до цін, зазначених у прайс-листі, після виїзду на об’єкт та ретельного дослідження даху. Ви можете отримати безкоштовну консультацію щодо вибору відповідного матеріалу, погодити ціни, які вигідно відрізняють нашу компанію від інших фірм, встановити термін закінчення робіт.

Щоб уникнути необхідності робити аварійний ремонт, особливо в невідповідну пору року, Ви можете завчасно подбати про ремонт або реконструкцію покрівлі. З нами легко зв’язатися та залишити заявку на ремонт даху, отримати детальну інформацію або консультацію спеціаліста. Це можна зробити за телефоном +38(044) 221-64-94 або через зв’язок на сайті, через електронну пошту – будь-яким зручним для Вас способом.

Щоб замовити ремонт покрівлі від фірми «Будстрой», необхідно:

 • Щоб замовити ремонт покрівлі від фірми «Будстрой», необхідно:Вибрати зручний варіант та зв’язатися з фірмою «Будстрой»;
 • Оформити заявку, щоб викликати спеціаліста на об’єкт;
  Разом із нашим співробітником скласти технічне завдання на виконання всіх послуг та видів робіт;
 • Отримати кошторис на ремонт даху за технічним завданням, перевірити відповідність замовлення;
 • Укласти договір після затвердження кошторису.
Кнопка звʼязку
Email