м. Київ, вул. Проспект перемоги 65 (метро Нивки)
Поради при покупці металочерепиці
Не подобається ціна?
Дзвоніть - домовимось

Поради при покупці металочерепиці

металлочерепица красивая budstroy.kiev.ua

Популярність металочерепиці як покрівельного матеріалу не припиняє зростати. Попит породжує пропозицію, тому на ринку постійно з’являються нові види матеріалу і нові виробники.

У звичайних покупців щодня виникає одне питання – як серед усього різноманіття варіантів вибрати найякісніший, який зможе забезпечити максимальний термін служби покрівлі.

up arrow96Толщина металла

Завжди треба звертати увагу на товщину листів черепиці, адже від цього параметра залежать характеристики міцності металочерепиці. Матеріал товщиною нижче 0,45 мм не може витримувати навантаження і може піддаватися деформації.

Полімерне покриття

На тривалість експлуатації також впливає якість полімерного покриття. Найдешевше і найпопулярніше покриття – це поліестер, який гарантує термін експлуатації черепиці до 20 років. Матовий поліестер краще зберігає колір покриття через десятиліття, ніж глянсовий. Також важливо знати, що ідеальний цинковий шар має значення 275 г/м.кв. – Термін служби матеріалу складе від 25 до 30 років. Якщо показник не нижчий за 180 гр./м.кв., металочерепиця прослужить 15-20 років.

Колір

Щоб уникнути ризику різнобарвності одного відтінку, потрібно, щоб металочерепиця та комплектуючі були виготовлені з однієї партії металу.

Транспортування, вантажно-розвантажувальні роботи

Транспортуватися металочерепиця має на дерев’яних брусках, уникаючи провисання матеріалу по краях. Процес навантаження та розвантаження повинен проходити так, щоб матеріалу не було завдано жодних пошкоджень.

Гарантия изготовителя

Гарантійний термін служби продукції визначається заводом-виробником. До 15 років – такий максимальний гарантійний термін має мателоочерепиця з полімерним покриттям на основі поліуретану. Офіційна гарантія на металочерепицю із поліестеровим покриттям – до 10 років.

Важливо знати, що провідні світові виробника керуються стандартами міжнародного сертифікату ISO, згідно з якими до виробів висуваються більш високі вимоги, ніж вітчизняними ГОСТами.

Уровень оборудования

Великі виробники дуже цінують свою репутацію, тому для виробництва металочерепиці завжди застосовують якісне прокатне обладнання, від рівня якого залежить точність розмірів листів черепиці та цілісність покриття. Несумлінні виробники можуть працювати, використовуючи обладнання з відпрацьованим ресурсом, що впливає якість кінцевого продукту.

Якщо вам головним критерієм вибору є якість, розглядайте варіанти від найвідоміших і перевірених виробників.

 

Кнопка звʼязку