м. Київ, вул. Проспект перемоги 65 (метро Нивки)
Бітумна черепиця Шинглас Фокстрот
Не подобається ціна?
Дзвоніть - домовимось

Бітумна черепиця Шинглас Фокстрот

345 грн.
(1 відгук)

Технические характеристики:

Гарантия
50 років
Вага
9,5 кг/м2
Бренд
ТехноНіколь
Кількість шарів
один
Посипка
Базальт
Одиниця виміру
м2
Тип матеріалу
(СБС) модифікований
Швидке замовлення

Бітумна черепиця Шинглас Фокстрот – покрівельний матеріал, рекомендований для облаштування дахів, де важлива гнучкість покриття, що використовується. Крім пластичності, продукція відрізняється тривалим терміном служби, про що свідчить і термін заявленої виробником гарантії. Структурно це одношаровий матеріал, але це не заважає йому бути міцним та витривалим, справлятися з численними зовнішніми впливами.

Які характеристики шарів

М’яка черепиця Шинглас Фокстрот згідно гарантії може пробути в експлуатації 50 років. Це стало можливим завдяки використанню у виробництві:

 • Міцної рулонної основи, якою є склополотно.
 • Бітумно-полімерного складу, без якого не було б витривалої основи, до того ж вона набуває гнучкості, не властивої для жодного іншого покрівельного покриття.
 • Кам’яна крихта для нанесення захисно-декоративного зовнішнього шару.

Після такого опису стає очевидним, що експлуатація даху буде тривалою та без ризику ремонтів. Купити бітумну черепицю Шинглас Фокстрот у Києві пропонує Будстрой, адже ми знаємо, як цінується якісна покрівельна продукція. І цей товар ми можемо сміливо віднести до цієї категорії.

Як продовжити службу покриття?

Ціна на м’яку черепицю Шинглас Фокстрот у Києві говорить про те, що з матеріалом не повинно виникати проблем під час використання. Вартість вище середньої є свідченням того, що виробником було зроблено все в рамках цієї розробки, щоб домовласнику не довелося:

 • витрачати багато часу та засобів для догляду,
 • займатися питаннями частих ремонтів,
 • турбуватися про протікання та деформацію листів.

Щоб ваш дах служив якомога довше, подбайте про покупку оригінальної продукції, приділяйте мінімальний час догляду, а також регулярно перевіряйте покрівельний матеріал на наявність пошкоджень. Так можна буде продовжити якісну службу вибраного виробу. Купити м’яку черепицю Шинглас Фокстрот і всі необхідні комплектуючі можна в бажаному відтінку і потрібній кількості.

  Відправити заявку на розрахунок

  1 відгук для Бітумна черепиця Шинглас Фокстрот

  1. Сергей 21.04.2018

   Позвонил с вопросом заказа битумной черепицы. Мне скинули на Вайбер счёт. Я помониторил цены на рынке, у одной компании было немного дешевле, но какие-то у них сложности с доставкой и в офисе не могли предоставить мне образец материала. Остался доволен покупкой, менеджер Ярослав с понимаем отнёсся к моему желанию проверить цены, не грузил много информацией, сделали всё четко

   Відповісти
  Додати відгук

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

  1 × 4 =

  Безкоштовна доставка

  -5 грн
  НА М2

  Пачка саморізів 250 шт

  -10%
  знижка на водосток

  Фарба

  -10%
  На вікна

  -20 грн
  Монтаж

  1000 грн
  на другу покупку

  Для отримання знижки заповніть та натисніть кнопку крутити.

   Скористатися знижою можна лише один раз.
   Інформація про знижку буде надіслана вам на пошту.

   грн.
   Подібне
   Кнопка звʼязку