м. Київ, вул. Проспект перемоги 65 (метро Нивки)
Не подобається ціна?
Дзвоніть - домовимось

Металочерепиця Атланта

192 грн.

Технічні характеристики:

Товщина
0,4-0,5 мм
Колір
глянцевий матовий
Цинк на м2
100-275
Довжина
під замовлення
Ширина
1195
Метал
Германія, Словакія, Корея, Китай, Бельгія, Україна, Польща
Форма
Атланта
Одиниця виміру
м2
Швидке замовлення
Категорія:Металочерепиця

Металочерепиця Атланта – новий покрівельний матеріал від відомого виробника Сталекс. Новинка була розроблена на основі варіанта Гранд, але з певним покращенням. Дизайн стильний і новаторський, легкий і невимушений, дозволяє прикрасити найпростішу будову. Покрівля з такого покриття позначить смак домовласника і довгі роки буде актуальним своїм зовнішнім виглядом.

Чим унікальна металочерепиця Атланта?

 • По-перше, нові товари цікаві для потенційного покупця, адже вони розробляються з урахуванням помилок попередніх лінійок, а також удосконалюються, як геометрично, так і технічно.
 • По-друге, купити металочерепицю Атланта можна з підтвердженням якості – з усіма документами, які надає виробник. Вони зазначені фактичні технічні характеристики, рекомендації з монтажу і розписано, які випадки поширюється гарантія.
 • По-третє, завдяки середній висоті хвилі 23 мм зовні покриття виглядає доречно в будь-якому архітектурному стилі і легко поєднується в рамках різних будівельних об’єктів.

На які параметри звернути увагу?

Щоб купити металочерепицю Атланта з гарною перспективою служби, правильно підбирайте наступні параметри:

 1. Товщина. Про товщину говорять не тільки, коли йдеться про сталевий лист, а також і про ті шари, якими металочерепиця покривається з метою покращення експлуатаційних властивостей. Достатньо, щоб сталевий лист був товщиною 0,45 мм і тоді витривалість покрівлі можна буде позаздрити. Дивно, що при такому малому на перший погляд параметрі покрівельне покриття зможе чинити опір не тільки механічним навантаженням, а й численним зовнішнім впливам.
 2. Цинковий захист. Рівнем оцинкування визначається ступінь захищеності покрівлі від впливу опадів. Найчастішою проблемою подібного контакту є виникнення іржі чи корозії, такі процеси сильно знижують тривалість експлуатації, тому краще металочерепиця Атланта буде з оцинковуванням не менше 180 гм.кв. Чим вище клас оцинковки, тим довше зможе ваша покрівля мати надійний захист від руйнівних процесів і, зокрема, від опадів та вологи.
 3. Полімери. Шар полімеру використовується виробниками для того, щоб доповнити захисні властивості матеріалу та надати йому хороші декоративні параметри з певним ступенем захисту від ультрафіолетового випромінювання. Полімер, який найчастіше зустрічається на ринку, це поліестер двох типів – матовий та глянсовий.

Що потрібно знати про сировину

Сталь – основна сировина, яка після низки виробничих етапів перетворюється на покрівельний матеріал. Металочерепиця завжди мала свої переваги перед іншими покриттями, але цей варіант викликає підвищений інтерес завдяки приставці «новинка». Багато хто хоче переконатися, що ціна на металочерепицю Атланта повністю відповідає тому, що вони отримують натомість. Це має бути:

Певна довговічність служб, адже ніхто не зацікавлений у ремонтах чи складному обслуговуванні покрівельної конструкції. Хочеться звести житло з перспективою роботи, яка оцінюється хоча б парою десятиліть.

Переконлива міцність, що характеризується стійкістю не тільки до опадів, але й до таких навантажень, які можуть виникати під дією вітру чи снігових мас. Під час монтажних робіт є певне навантаження на покриття, але при правильному поводженні з ним ніякої деформації або пошкодження не відбувається.

Металочерепиця може бути зроблена зі сталі різного походження та складу, від цього і змінюється ціна на металочерепицю Атланта. Репутація виробників вносить свій вплив формування вартості і це закономірно, адже імениті заводи роблять все, щоб виготовляти високоякісний товар. Вони для цього:

 • застосовують кращий метал,
 • працюють над удосконаленням технологій та обладнання,
 • стежать за якістю виробленої продукції і прагнуть її поліпшення.

  Відправити заявку на розрахунок

  З цим товаром купляють
  Відгуків: 0
  Планка коника
  150 грн.
  Відгуків: 0
  Гідробар’єр
  550 грн.
  Відгуків: 0
  Ковпаки на димарі
  510 грн.

  Відгуки

  Відгуків немає, поки що.

  Будьте першим, хто залишив відгук “Металочерепиця Атланта”“

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

  nine − 5 =

  грн.
  Подібне
  Відгуків: 0
  Металочерепиця Модерн
  199 грн.
  Відгуків: 1
  Металочерепиця Стандарт
  192 грн.
  Кнопка звʼязку