м. Київ, вул. Проспект перемоги 65 (метро Нивки)
Не подобається ціна?
Дзвоніть - домовимось

Як купити металочерепицю

металочерепиця зеленаМеталочерепиця – популярне покрівельне покриття, яке забезпечує колоритний зовнішній вигляд не лише даху, а й усієї будівлі. Широкі можливості вибору металочерепиці дозволяють задовольнити найвишуканіші уподобання покупців, але до такого важливого придбання необхідно підходити серйозно.

На що варто звернути увагу перед покупкою:

tick7Технічні характеристики матеріалу
tick7Завод-виробник та його репутація

Ознайомившись з основними технічними показниками, можна визначити на скільки якісний матеріал і яким орієнтовно буде термін його експлуатації. Металочерепиця представлена ​​безліччю різних видів – вона відрізняється формою профілю та глибиною хвилі, типом полімерного покриття, товщиною сталевих листів.

Покрівельний ринок насичений різноманітними пропозиціями по металочерепиці товщиною від 0,4 до 0,75 мм. Як відомо, товщина матеріалу визначає його жорсткість, яка дозволяє металу не втрачати форми під впливом навантажень. У процесі транспортування, покрівельних робіт та експлуатації металочерепиці властиво піддаватися різного роду навантаженням, тому чим товстішими будуть листи черепиці, тим довше і надійніше вона прослужить. Металочерепиця з мінімальною товщиною – це бюджетний варіант, але недостатньо якісний. Вона схильна до деформації та швидкої втрати первинного зовнішнього вигляду.

Якість металочерепиці також залежить від типу полімерного покриття.

Найпопулярніші типи покриття металочерепиці:

poli

Поліестер

Найпопулярніше і недороге захисне покриття, що має значну термостійкість, але не відрізняється стійкістю до механічних впливів..

gran

Пурал

Найефективніший і досить дорогий варіант захисту, в основі якого є поліуретан. Пурал робить металочерепицю стійкою до сонячних променів, механічних пошкоджень, впливу температур і атмосферних опадів. Колір матеріалу зберігається яскравим довгий час.

plast

Пластизол

Максимально міцне покриття, яке практично не схильне до пошкоджень механічного типу. Слабке місце такого покриття – різкі перепади температур.

Вибираючи виробника металочерепиці,завжди звертайте увагу на його репутацію. Ціна на металочерепицю від перевірених виробників, як правило, досить висока, але ви можете бути впевнені у її якості.

Кнопка звʼязку
Email