м. Київ, вул. Проспект перемоги 65 (метро Нивки)
Клієнти Будстрой все частіше купують металочерепицю Німеччина
Не подобається ціна?
Дзвоніть - домовимось

Клієнти Будстрой все частіше купують металочерепицю Німеччина

Опубліковано: 12.07.2016
Клієнти Будстрой все частіше купують металочерепицю Німеччина

Металочерепиця Німеччина знаходиться на особливому рахунку у багатьох будівельників, адже вона вважається еталоном якості та надійності серед усіляких варіантів металочерепиці. Саме завдяки найкращим технічним властивостям та доступній ціні, яка є тільки у Будстрою, німецька металочерепиця привертає багато уваги з боку відвідувачів нашого сайту. У нас Ви можете ознайомитись з усіма її характеристиками, дізнатися про особливості її експлуатації та отримати безкоштовний прорахунок вартості такого матеріалу залежно від площі Вашої покрівлі.

За перший тиждень липня значно зріс не лише інтерес до цього продукту, а й кількість продажів. Це означає, що покупці бажають отримувати найкраще із запропонованого і не збираються заощаджувати на такому важливому елементі будівельної конструкції, як дах. Наша компанія знає все про цей вид металочерепиці, тому телефонуйте, якщо у Вас виникли додаткові питання, відповіді на які не вдається знайти на жодному з будівельних сайтів. Ми допоможемо розібратися, чому ж німецька металочерепиця набагато краща, ніж, наприклад, металочерепиця китайського чи українського виробництва, а також обґрунтуємо її більш високу вартість порівняно з іншими покрівельними матеріалами.
Будстрой 1

Металочерепиця німецького виробництва – це продукція від всесвітнього металургійного гіганта Арселор Міттал, який налагодив виробництво металочерепиці у більшості європейських країн. Вся скрупульозність та майстерність, яку виявляють німців будь-якій виробничій сфері, допомогли досягти найкращих результатів виробництва.Продумана та досконала технологія виробництва, найкраще обладнання з усіх існуючих варіантів, а також високий професіоналізм співробітників компанії стали запорукою випуску якісної покрівельної продукції, яка з кожним днем ​​все більше цінується у світі та Європі.

Металочерепиця від Арселор Міттал – це оптимальна товщина листів (0,5 мм), оптимальна кількість цинку у складі покриття (275 г/м.кв.), найкращі з полімерних покриттів –поліестер, матполіестер. Використання якісної сталі без будь-яких домішок і технологіям дозволяє отримати якісний матеріал для облаштування покрівель.

Якщо ви теж у процесі пошуку металочерепиці, зателефонуйте нам і ми допоможемо вибрати найкращий варіант, і можливо ним стане металочерепиця Арселор Міттал.

Схожі статті
Кнопка звʼязку