м. Київ, вул. Проспект перемоги 65 (метро Нивки)
Чи потребує покрівля з металочерепиці у догляді
Не подобається ціна?
Дзвоніть - домовимось

Чи потребує покрівля з металочерепиці у догляді

Опубліковано: 21.04.2017
Чи потребує покрівля з металочерепиці у догляді

Покрівля з металочерепиці сьогодні є дуже поширеним явищем. Цей покрівельний матеріал використовується частіше за інших покриттів і високо цінується як будівельниками, так і домовласниками. Відомо, що працювати під час укладання з таким матеріалом дуже легко, але також дуже часто продавці наголошують на тому факті, що металочерепиця зовсім не потребує догляду. Давайте розберемося, чи це так, і чи варто витрачати свій дорогоцінний час хоча б на мінімальний догляд за покрівлею.

У тому, що металочерепиця є невибагливим покрівельним матеріалом, сумнівів немає. Але за зовсім невеликих зусиль і тимчасових витрат з боку домовласника вдається продовжити термін служби матеріалу та конструкції в цілому.

Що включає комплекс догляду за покриттям

  • Проведення монтажу, особливо не самого професійного, може викликати механічні пошкодження покрівельного покриття – щілини, подряпини та тріщини можуть негативно позначатися на подальшій службі покрівлі. Якщо після завершення монтажних робіт було виявлено подібні пошкодження, слід відразу реагувати – обробка спеціальним складом допоможе убезпечити покриття від появи іржі.
  • Зрізи покриття також слід обробити спеціальним складом, адже це найбільш вразливі місця і під впливом вологи і бруду може утворюватися іржа або цвіль.
  • Завершити монтаж покрівлі слід чищенням покрівлі від будівельного сміття.

 

Металочерепиця буде виглядати ідеально, якщо використовувалося якісне покриття та застосовувалася праця високопрофесійних монтажників. А може домовласника хоч і незначно, але продовжити термін можливої ​​експлуатації матеріалу. Для цього потрібно зовсім небагато часу і ніяких капіталовкладень.

Оскільки саме восени на покрівлях збирається велика кількість сміття, особливо листя, непогано було б провести очищення конструкції. Разом з покрівлею можна провести чищення від листя та водостічних систем. Якщо будуть виявлені проблемні ділянки з подряпинами та тріщинами, можна скористатися герметиком.

Вищевикладені рекомендації допоможуть організувати своєчасний та грамотний догляд за металочерепицею, яка завдяки вашій участі зможе ще довше виконувати поставлені завдання.

У чому секрет красивої та надійної покрівлі

Але є один важливий момент, на якому хотілося б зосередити увагу. Термін служби покрівлі з металочерепиці, яка відрізняється високою якістю та такою ж ціною, може бути суттєво знижений через безвідповідальність монтажної бригади. Тому наша основна рекомендація – вибирати надійних та перевірених покрівельників.

Запорука красивої та міцної покрівлі не тільки у використанні сучасної та високоякісної металочерепиці, але й у забезпеченні правильного догляду та виконанні професійного монтажу. Тільки так вдається отримати бажаний результат – мінімум ремонту, відсутність потреби у передчасній заміні покрівельного покриття.

Якщо у вас немає часу на те, щоб доглядати свою покрівлю, не страшно. Тоді постарайтеся хоча б придбати матеріал з оптимальними характеристиками, щоб він був максимально стійким до негативних впливів зовнішнього середовища.

Компанія «Будстрой» допоможе у виборі сучасної металочерепиці – Вам необхідно визначитися з формою хвилі, кольором та виробником. Якщо єдиною вашою вимогою та побажанням є висока якість, ми знайдемо, що запропонувати та чим зацікавити вас.

Схожі статті
Кнопка звʼязку