м. Київ, вул. Проспект перемоги 65 (метро Нивки)
Найпопулярніші профілю (форми) металочерепиці
Не подобається ціна?
Дзвоніть - домовимось

Найпопулярніші профілю (форми) металочерепиці

Опубліковано: 11.07.2019
металлочерепица 6005

Металочерепиця – це покриття для покрівлі будь-яких розмірів і форми, яке адаптоване до різних експлуатаційних умов і представлене на ринку широким асортиментом варіантів. Славиться металева черепиця не лише своїми оригінальними зовнішніми характеристиками, а й набором відмінних технічних параметрів, які дозволяють розраховувати на довгу службу.

Найкращі форми профілю на ринку

Компанія «Будстрой» для своїх клієнтів підготувала добірку найкращих варіантів форми профілю, в яких металочерепиця виглядає найбільш виграшно в порівнянні з іншими варіантами покриттів покрівель. Почати варто, мабуть, з варіанту, який незважаючи на постійну появу нових, не збирається поступатися своїми лідерськими позиціями як найбільш продаваного.

  • Монтерей.

Budstroj-13

Саме ця форма хвилі вважається однією з найбільш затребуваних серед домовласників. Геометрично вона має плавні лінії та оптимальне поєднання висоти та кроку профілювання. Крім того, у такому варіанті хвилі матеріал відмінно експлуатується, монтується і зовсім не відрізняється вибагливістю у догляді. Колірна гама радує своєю різноманітністю та насиченістю відтінків, адже дах повинен бути прикрашений належним чином, щоб стати головною перевагою будівельної конструкції.

Вибір виробників, які випускають вироби в цьому варіанті хвилі, дуже великий і, мабуть, найрізноманітніший. Адже будь-який виробник обов’язково у списку продукції має саме форму Монтеррей.

  • Яспіс.

metallocherepitsa-budstroj-3

Щоб не повторюватися в черговий раз і не зливатися серед численних дахів, облаштованих за допомогою форми металевої черепиці Монтеррей, зверніть увагу ще на одне рішення – Яспіс. Саме так називається одна з нових, але вже встигли завоювати довіру та визнання на ринку форм хвилі. Її особливість – у чітко вираженій геометрії, хвиля має виразні лінії, висота її середніх розмірів, що дозволяє створити ефект презентабельного даху.

Виробництвом форми профілю Яспіс займаються далеко не всі виробники, але найчастіше відомі, надійні та перевірені часом заводи виробляють і такий варіант продукції.

  • Максіма.

металлочерепица омега

Так називається ще одна з популярних і затребуваних форм, в яких ви можете купити металочерепицю, що можна назвати перевагою форми Максима, так це наявність спеціального зрізу кромки, який завдяки створенню об’ємного ефекту забезпечує покриття оригінальний зовнішній вигляд. Що подобається кінцевому споживачеві, що при виборі даного профілю, він може самостійно визначати, яким буде метал (а саме його походження), якими будуть інші технічні параметри виробу. Адже ці моменти впливають на подальшу експлуатацію.

Вибираючи хвилю Максима, ви точно зможете забезпечити оригінальність свого майбутнього даху та будівлі в цілому.

Чому саме ці форми мають успіх?

Здавалося б, на ринку представлено ще ряд різних рішень геометричної форми найпопулярнішого покрівельного покриття, але чому ж основна увага зосереджена стосовно перерахованих вище варіантів? Назвемо основні причини:

  1. Ці форми мають оптимальні геометричні характеристики, а їхня відмінність між собою створює необхідну для покупця можливість вибирати.
  2. Багаторічна практика монтажу та подальшої експлуатації свідчить про те, що саме в таких профілях металочерепиця найбільш пристосована до будь-яких кліматичних та експлуатаційних умов та може виконувати поставлені функції протягом багатьох років.
  3. Ціни на всі варіанти продукції визначаються не тільки формою, але переважно такими параметрами, як товщина сталі та її склад, рівень захисту від корозії та тип полімерного захисту. Тобто, ви можете варіювати технічними параметрами майбутнього покриття залежно від своїх фінансових можливостей.

Компанія «Будстрой» знає, наскільки важливо для домовласника вибрати покриття для покрівлі з максимально прийнятними параметрами зовнішнього вигляду. Саме тому своїм клієнтам ми пропонуємо найкращий та дуже великий вибір декоративних параметрів металочерепиці, а форма хвилі, безсумнівно, відноситься до таких параметрів.

Вибирайте майбутнє покриття для даху таким чином, щоб потім не довелося жалкувати про прийняте рішення. При необхідності отримання консультації у спеціаліста, компанія «Будстрой» завжди готова допомогти, тому телефонуйте нам і ставте свої запитання. Наше завдання – допомогти вам зробити правильний вибір покриття та порадити тільки якісну продукцію. Ми маємо всі форми хвилі, будь-які відтінки, а в каталозі покрівельної продукції представлені тільки перевірені виробники.

 

Схожі статті
Кнопка звʼязку