м. Київ, вул. Проспект перемоги 65 (метро Нивки)
Чим відрізняється глянцева металочерепиця від матової.
Не подобається ціна?
Дзвоніть - домовимось

Чим відрізняється глянцева металочерепиця від матової.

Опубліковано: 03.05.2017
Чим відрізняється глянцева металочерепиця від матової.

У процесі вибору металочерепиці та ознайомлення з її параметрами безліч покупців задається питанням: яку металочерепицю вибрати? матову чи глянцову?

Щоб зробити правильний вибір, потрібно перш за все розуміти, що відмінності матеріалу з різним типом поверхні не тільки в різниці зовнішніх характеристик. Багатьом кидається в очі той факт, що матова металочерепиця трохи дорожча за глянцевий аналог. Технологія нанесення поліестерового покриття передбачає використання як основу поліефіру.

Властивості глянцевого поліестеру

  • Стійкість до високих температур.
  • Міцність матеріалу.
  • Стійкість до корозії.

За умови, що глянцева металочерепиця має цинкову кулю не менше 200 г/м.кв., вона може прослужити від 10 до 30 років.

Властивості матового поліестеру

  • Більш натуральний зовнішній вигляд покрівлі.
  • Стійкість до впливу високих температур та ультрафіолету.
  • Більше тривалий термін служби металочерепиці.

Текстура матової поверхні має мікроскопічні шорсткості, які в результаті утворюють ефект матовості виробу. За своїм складом куля матового поліестеру не відрізняється від глянцевої, але толщина самої кулі більша на 10 мікронів. Металочерепиця з покриттям з матового поліестеру може прослужити близько 40 років, якщо вона має високі показники толщини сталі та цинкового класу.

Чому ціна на матову та глянцеву черепицю різна

Перша та основна причина – різний термін служби металочерепиці. Якщо ви хочете отримати покрівлю з великим терміном можливої ​​експлуатації, то доведеться доплатити за матовий тип захисного покриття.

Вищі технічні характеристики, як наслідок – триваліша експлуатація, впливають формування вартості продукції.

Але при покупці потрібно бути дуже поважним, адже якщо ви купите матову металочерепицю, але з недостатнім вмістом цинку в захисному шарі або катастрофічно малим показником толщини сталі, навіть наявність матполіестера не врятує ситуацію. У такому разі про певні терміни експлуатації не може бути мови.

Щоб уникнути розчарувань та додаткових витрат, потрібно вибирати продукцію від компаній із бездоганною репутацією. «Будстрой» співпрацює з найбільшими виробниками металочерепиці, тому як продукцію, представлену на нашому сайті, не варто сумніватися.

Який тип покриття металочерепиці вибрати

Дуже важливо правильно вибирати параметри матеріалу, адже лише у комплексі вони можуть гарантувати тривалу та надійну службу. Так, наприклад, якщо ви наважитеся на покупку металочерепиці, з толщиною сталі в 0,5 мм і максимальним класом оцинковки, але з глянцевою поверхнею, це не означає, що така продукція поступиться якістю аналогу з матовим покриттям. Це ідеальні параметри, які дозволяють розраховувати на таку ж тривалу експлуатацію покрівельного покриття, як у випадку з матовим поліестером.

Зовнішній вигляд покрівлі

Визначаючися з типом поверхні металочерепиці, ви повинні враховувати важливий момент – покрівля повинна подобатися насамперед домовласнику. Якщо вам найбільше імпонує вид матової покрівлі, вибирайте відповідний тип поверхні. Якщо ж не хочеться втрачати якість, але отримати глянцеву покрівлю, вибирайте металочерепицю з максимальними технічними характеристиками, щоб вона могла служити довго та надійно. Наша компанія буде рада допомогти у ході пошуку надійної та доступної за ціною металочерепиці.

Схожі статті
Кнопка звʼязку