м. Київ, вул. Проспект перемоги 65 (метро Нивки)
Як формується ціна на металочерепицю
Не подобається ціна?
Дзвоніть - домовимось

Як формується ціна на металочерепицю

Опубліковано: 15.03.2017
металлочерепица 8017 матовая

Вартість найбільш затребуваного на ринку покрівельного покриття визначається цілим переліком факторів. Металочерепиця може мати різні експлуатаційні параметри і відповідно від них залежатиме і кінцева вартість продукції. Розглянемо основні параметри, які можуть впливати формування ціни на металлочерепицу.

  • Товщина сталі. Сталеві листи, які служать основою майбутнього покрівельного матеріалу, можуть мати різну товщину. Враховуючи, що від товщини листа залежатиме міцність покриття, вартість матеріалу безпосередньо залежить від даного параметра – за невеликого показника товщини металочерепиця може бути дешевою і навпаки – достатня товщина сталі говорить про те, що ціна продукту не може бути дуже низькою. Не рекомендується купувати матеріал із товщиною листів менше 0,45 мм, адже він не має достатньої стійкості перед механічними навантаженнями та може легко піддаватися деформації.
  • качество металлочерепицы
  • Клас оцинковування. Цинковий шар, який виконує захисні функції, може мати недостатнє вміст цинку для того, щоб гарантувати металу найвищий ступінь захисту від корозії та іржі. Чим нижчий клас цинкової кулі, тим доступніша металочерепиця. Але за бажання отримати матеріал з найкращими технічними параметрами, потрібно бути готовим до вищих цінових показників. Оптимальним вмістом цинку в захисному шарі вважається оцинковка в кількості 240-275 г на квадратний метр. У такому разі це гарантія тривалого збереження зовнішніх даних покрівельного покриття та мінімальний ризик виникнення іржі чи корозії.
  • Тип полімерного покриття. Полімерний шар, який, крім декоративних функцій, виконує і захисні, може мати у своєму складі різні види полімеру. Найбільш поширені та доступні – це поліестер у матовому та глянсовому варіанті. Що стосується питання ціни, то матова металочерепиця хоч ненабагато, але дорожча за глянцеву. До того ж, вона має більший термін експлуатації. Незважаючи на незначну різницю у вартості та передбачуваному терміні служби металочерепиці з різними типами поліестерового покриття, в даному випадку також варто керуватися своїми естетичними побажаннями – комусь імпонує покрівля з глянцевим ефектом, інші воліють мати матову покрівлю.

Чималу роль у формуванні ціни відіграє і той факт, ким була виготовлена ​​металочерепиця. Якщо це Німеччина чи Корея, то природно така продукція буде в рази дорожча за українську. Є ряд виробників, які відомі високою якістю продукції і тому металочерепиця їх виробництва більш дорога.

Коли Ви наважуєтеся на покупку дешевої металочерепиці, ви повинні розуміти, що існує ризик – наприклад, покрівля може втратити свої декоративні або захисні функції раніше. До того ж найчастіше недорога металочерепиця може не мати розпізнавальних знаків – ким була виготовлена, не має маркування та супутньої документації, яка має надаватися виробником.

Наценки продавцов также могут быть разными. Это значит, что стоит рассматривать предложения сразу нескольких компаний, занимающихся продажей кровельной продукции. Так можно определить, где наиболее доступная стоимость металлочерепицы с одними и теми же параметрами, а также сделать свою покупку более выгодной за счет хоть и незначительной, но экономии. При правильном подходе к выбору можно купить металлочерепицу не только качественную, но и недорогую.

 

 

Схожі статті
Кнопка звʼязку