м. Київ, вул. Проспект перемоги 65 (метро Нивки)
Не подобається ціна?
Дзвоніть - домовимось

Які бувають види металочерепиці

Опубліковано: 10.03.2017
Які бувають види металочерепиці

Металочерепиця – сучасний та доступний матеріал. Його застосування залишає тільки позитивні враження у домовласників, адже покрівля тривалий період чудово виглядає і має найкращі показники зносостійкості та міцності. Ринок переповнений пропозиціями, і всі, хто бажає купити металочерепицю в конкретному відтінку або вигляді, може в один клік оформити замовлення.

Металочерепиця представлена ​​на ринку різними видами – за формою хвилі виділяють:

  • Монтеррей
  • Яспіс
  • Валенсія
  • Омега
  • Альпіна
  • Максима

 

Монтеррей – форма, яка вважається найвдалішим рішенням, адже геометрія листа виконана у стриманому та естетичному дизайні. Середньої висоти профільування привертає увагу до покрівельної конструкції та дозволяє їй знайти бажаний рівень міцності та стійкості до будь-яких впливів.

Яспис – форма хвилі з чіткими лініями напівкруглого перерізу, хвиля в даному варіанті виглядає ефектно та оригінально. Незважаючи на невелику популярність, металочерепиця з формою хвилі Яспіс може стати ексклюзивним доповненням вашої покрівлі, особливо якщо підібрати для неї витончений відтінок та якісні показники.

Валенсия – зовні така продукція істотно відрізняється від інших форм хвилі, виглядає вона привабливо і має середню висоту хвилі. Профілювання в такому вигляді робить покрівлю об’ємною та виразною, а будь-який з відтінків у колірній палітрі виробника доповнить ефектність будови.

Омега –розробка українського виробника металочерепиці, яка за кілька років зуміла завоювати високу довіру на ринку покрівельних покриттів. Унікальність цієї форми хвилі в тому, що плитки можна укладати як ліворуч, так і в іншому напрямку.

Альпіна – нове слово у світі покрівельних покриттів. Належить вона до сегменту преміальних покриттів, а висота її профілювання становить 44 мм. Виготовляється українським заводом. У виробничому процесі використовується сировина різних виробників, відповідно параметри кінцевого продукту можуть відрізнятися.

Максима -в даному профілі вдалося поєднувати сучасний дизайн та класичну жорсткість листів покриття. Винятковий зовнішній вигляд покрівлі з такого матеріалу досягається за рахунок нестандартного виду профілю. Об’ємний зріз кромки додає ефектності будівлі.

Відмінності різних видів поверхні металочерепиці

У розрізі типу полімерного покриття розрізняють металочерепицю двох видів:

  • Глянцевую.
  • Матовую.

Глянцева металочерепиця часто покрита глянцевим поліестером, а матполіестер використовується для досягнення ефекту матовості покриття. Різниця в терміні експлуатації незначна – близько 5-7 років, але у зовнішньому вигляді відмінності відчутні. Однак у цьому питанні вирішальна роль за покупцем та його естетичними побажаннями: для одних матова покрівля – приклад ідеального даху з бархатистою поверхнею. Інші знаходять більше естетичного задоволення у вигляді покрівлі з глянсової металочерепиці.

Вартість металочерепиці з усіма однаковими параметрами, крім типу полімерного покриття, дещо збільшуватиметься для варіанту з матовою поверхнею.

Виходячи зі своїх вимог до матеріалу та фінансових можливостей, Ви можете визначитися з вибором та купити бажаний матеріал.

Крім відмінності металочерепиці на вигляд профілю та типу поверхні, є ще ряд відмінних характеристик у продукції різних виробників. Важливо завжди враховувати наявні характеристики матеріалу, щоб бути впевненим у правильності вибору та можливості його тривалої експлуатації.

Схожі статті
Кнопка звʼязку