м. Київ, вул. Проспект перемоги 65 (метро Нивки)
Як відрізнити оригінальну металочерепицю від підробки
Не подобається ціна?
Дзвоніть - домовимось

Як відрізнити оригінальну металочерепицю від підробки

Опубліковано: 03.07.2019
металлочерепица лучшая

Металочерепиця – це той варіант покрівельного покриття, який поєднує в собі доступну ціну та відмінні характеристики служби. Однак, незважаючи на високу популярність матеріалу, його покупка пов’язана з деякими ризиками. Останнім часом нерідкі випадки, коли під виглядом певного товару продається підробка, яка не має заявлених характеристик і, звичайно ж, не зможе порадувати високою якістю служби.

 1. За що домовласники люблять металочерепицю?
 2. Як убезпечити себе від ризику купити підробку?
 3. Чим загрожує використання неоригінальної продукції?

Це перелік найважливіших питань, які часто хвилюють домовласників. Давайте ж розберемося, чим загрожує подібна покупка і не своєчасно виявлений обман з боку продавців або безпосередньо виробником.

За що домовласники люблять металочерепицю?

Покупці будівельних матеріалів вважають за краще орієнтуватися по виробниках і розуміти, якою ж буде служба
вироби та всієї будівельної конструкції. Серед безлічі пропозицій ринку найбільше домовласникам подобається металева черепиця, а все через те, що вона має низку відмінних характеристик. До них відносяться:

 • Надійний та тривалий захист від різних впливів зовнішнього середовища.
 • Широкий вибір відтінків та текстур.
 • Простота роботи з матеріалом та легкість його укладання, можливість швидкого ремонту.
 • Довгий термін служби, який може досягати 50 років за певних технічних характеристик матеріалу.

Доступність виробу також є одним із найбільш вирішальних факторів, що впливають на вибір покупців при покупці покрівельного матеріалу. Але іноді за бажання заощадити ви можете купити низькоякісну продукцію, що згодом вплине на термін та якість експлуатації даху.

Як убезпечити себе від ризику купити підробку?

Щоб бути впевненим у тому, що ви купуєте якісну металочерепицю, дотримуйтесь основних рекомендацій досвідчених фахівців:

Потрібно переконатися у відповідності до заявлених параметрів покриття реальним. Для цього найкраще:

 • запитати у продавця технічну документацію, а вона має бути, якщо ми говоримо про оригінальну продукцію.
  Сертификат металлочерепицы
 • перевірити наявність на аркушах маркування та порівняти її дані із заявленими.
  маркировка металлочерепицы
 • дізнатися, чи є гарантія на даний продукт і бажано дізнатися, які випадки вона поширюється.

Щодо конкретних технічних характеристик, то основні з них, які відповідають за якість матеріалу, це:

 1. Товщина сталі. Цей параметр в ідеальному варіанті повинен становити 0,45 мм, адже саме при такій товщині виріб буде характеризуватись як міцний і надійний. Перевірити товщину на око ви не зможете, але найчастіше така інформація міститься у маркуванні на внутрішній стороні листів.
 2. Ступінь оцинкування. Цинковим шаром забезпечується високий рівень захисту металевого виробу від впливу вологи та опадів, та основного ворога металу – корозії та іржі. Чим більше цинку в захисному шарі, тим краще для збереження всіх експлуатаційних властивостей матеріалу.
 3. Полімерне покриття. Наявність певного типу полімерного покриття ще одне свідчення того, що матеріал має всі необхідні шари захисту від зовнішніх впливів. Крім захисту цей шар також додасть естетичності простому сталевому листу і дозволить ще довше експлуатувати його навіть у найсуворіших погодних умовах.

Чим загрожує використання неоригінальної продукції?

Якщо недобросовісному продавцю якимось чином вдасться обвести вас навколо пальця і ​​продати підробку, а не якісну металочерепицю, у майбутньому на вас чекають не дуже приємні сюрпризи, пов’язані з експлуатацією даху:

 • Мала тривалість експлуатації через нікого рівня міцності та недостатню зносостійкість.
 • Можливість виникнення протікання з усіма наслідками: ризик частих ремонтів, як дрібних, так і цілком ймовірно, що виникне необхідність повної заміни покрівельного покриття.
 • Додаткові трудовитрати, грошові вкладення та час, який ви витратите на виявлення проблеми та її вирішення.

Тепер ви знаєте, чому так важливо вчасно відрізнити підробку від оригінальної металочерепиці, і, ймовірно, будете вибагливіші при виборі такого матеріалу. На жаль, дуже великий асортимент продукції, представлений на ринку, може містити не кращі варіанти, тому будьте уважні при виборі і покупці. Найкраще співпрацювати з надійними продавцями, які впевнені у якості запропонованої продукції та виробниках, з якими працюють. Економити на покупці покрівельного матеріалу – це не найкраще рішення, тому зважте всі «за» та «проти» та робіть правильний вибір.

Схожі статті
Кнопка звʼязку