м. Київ, вул. Проспект перемоги 65 (метро Нивки)
Колір металочерепиці: які найпопулярніші, як вибрати колір?
Не подобається ціна?
Дзвоніть - домовимось

Колір металочерепиці: які найпопулярніші, як вибрати колір?

Опубліковано: 12.04.2021
Колір металочерепиці: які найпопулярніші, як вибрати колір?

Металочерепиця відноситься до тих видів покриттів для покрівлі даху, в яких поєднується доступність та витривалість. Незважаючи на той факт, що протягом усієї експлуатації покрівля буде взаємодіяти із зовнішнім середовищем та її окремими впливами і звичайно ж може від цього страждати:

 • Якщо на ній з’явиться тріщина і лист протікати, можуть бути пошкоджені і внутрішні оздоблювальні матеріали в середині житла.
 • При надмірному сонячному випромінюванні на листах можуть з’явитися плями, що вигоріли, що робить матеріал абсолютно непривабливим.
 • Деформовані ділянки металевого покриття набувають поганого вигляду і тим самим псують загальне враження від будови.

Вибираємо декоративні параметри металочерепиці разом.

Перш ніж купити металочерепицю, покупець повинен звернути увагу на такі декоративні характеристики товару:

 • Колір. У стандартній колірній гамі, в якій виробляють продукцію більшість виробників, є більше десяти варіацій, серед яких підбирають найбільш підходящу під конкретні вихідні дані об’єкта.
 • Форма. Вдало підібрати форму не складно, але краще відразу ознайомитися з усіма присутніми на ринку та знайти найпривабливішу.
 • Тип поверхні. Матова або глянсова покрівля – майже однакова за ціною продукція може мати різні візуальні ефекти. Оксамитовість виглядає багато і сучасно, але тут грає роль індивідуальний смак домовласника. Іноді перевагу віддають протилежному варіанту – глянець теж гідно виглядає на дахах різної форми і відмінно зберігає свою привабливість через роки служби.

Які відтінки мають попит найбільше?

палитра-цветов-металлочерепицы

Коли покупцеві необхідно визначитися з вибором відтінку металочерепиці, він дивиться на тенденції сучасного будівництва, порівнює всі покрівлі, які вдалося побачити, і кольори запам’яталися більше за інших.

Компанія «Будстрой» може назвати ті кілька з них, які прирівнялися до класичних, цікавлять домовласників та покупців найчастіше.

 • 8017 RAL – коричневий або шоколад, відрізняється насиченістю та виглядає ефектно на найпростішому даху. Особливо, якщо покупець вдало вибрав профіль та текстуру декоративного шару.

металлочерепица-8017

 • 8019 RAL – темно-коричневий, відмінно підходить для тих, хто віддає перевагу стриманим відтінкам. Він не яскравий, але виглядає солідно, допомагає в грамотному оформленні покрівельної конструкції та доведенні її до презентабельного вигляду.

металлочерепица-8019

 • 7024 RAL – сірий, останнім часом став користуватися великим попитом у зв’язку з тим, що чудово поєднується практично з будь-якими фасадами та умовами експлуатації, незалежно від особливостей хвилі та інших характеристик матеріалу.

металлочерепица-7024

Все так само цікава металочерепиця у кольорі стиглої вишні та зелений, не ризикують купувати продукцію у жовтому рішенні у зв’язку з тим, що він надто яскравий, рідко вибирають синій та чорний.

Які фактори впливають на вибір?

Коли до нас звертаються покупці за порадою у виборі колірного рішення, компанія «Будстрой» називає два основні фактори, якими не варто нехтувати. Це:

 • Гармонія із фасадами. Фасадна частина будівлі – дуже важлива складова, яка впливає формування загального враження зовнішнього вигляду об’єкта. Саме з тим, як вона оформлена, потрібно рахуватися і при покупці покрівельного покриття.
 • Ландшафт. Враховуються такі умови, як ландшафт і наявність зеленої зони навколо будівлі. Якщо немає дерев поблизу, можна освіжити домоволодіння більш веселим і натуральним відтінком, наприклад варіантами зеленого.Как продлить идеальный вид кровли?

Дуже поширене питання щодо досвіду роботи зі споживачами компанії «Будстрой». Ми переконуємо наших клієнтів купувати максимально якісні товари, виходячи з допустимих цінників, адже якість в основному визначає термін служби. Але чимало дають і такі дії, спрямовані на більш тривалу безпеку зовнішніх даних:

 • Правильний монтаж. Він повинен виконуватися не тільки відповідно до технології укладання, але і з використанням усіх аксесуарів та комплектуючих.
 • Мінімальний догляд. Відразу після завершення монтажних робіт слід видалити будівельне сміття з поверхні схилів, адже вони можуть стати причиною появи пошкоджень на поверхні листів. Чистий дах буде ще привабливішим.
 • Дрібний ремонт за необхідності. Ви помітили незначні пошкодження чи деформацію? Краще відразу усуніть знайдений недолік із найменшими втратами. Головне, не відкладати на потім, адже це може призвести до більш дорогого ремонту.

Чи є залежність ціни та відтінку металочерепиці?

Значною мірою вартість визначається:

 • Якісні показники.
 • Необхідною кількістю.
 • Виробником та його репутацією.
 • Формою хвилі.

Вибір дається непросто, але ви можете ознайомитись із рекомендаціями фахівців. «Будстрой» допоможе і розповість, яка продукція служитиме довше та надійніше, а яка має конкретні слабкі сторони.

Вибираючи металочерепицю, ви можете самі визначити її зовнішній вигляд, технічні можливості та функціональність. Звичайно, все це впирається у фінанси і не завжди вони не обмежені. Але при можливостях рекомендуємо вибирати високоякісну та сучасну металеву черепицю.

Схожі статті
Кнопка звʼязку