м. Київ, вул. Проспект перемоги 65 (метро Нивки)
Якого виробника купити профнастил
Не подобається ціна?
Дзвоніть - домовимось

Якого виробника купити профнастил

Опубліковано: 01.01.2019
Якого виробника купити профнастил

Як і будь-який інший будівельний матеріал, профнастил на ринку представлений великою кількістю виробників. Такий великий асортимент змушує задуматися покупця, якому з виробників можна довіряти. Довголіття побудованої конструкції багато в чому визначається будівельними матеріалами, саме тому фахівці не рекомендують економити на покупках матеріалів для будівництва.

Дуже важливо враховувати, що профлист різних виробників може мати різні параметри служби, відповідно, ви повинні враховувати всі особливості продукції від конкретного заводу.

Щоб не заплутатися, покупець повинен розуміти, що виробник металу та виробник профнастилу – це можуть бути різні заводи. На українському ринку ви можете знайти продукцію, виготовлену українськими заводами із застосуванням не лише імпортної сталі, а й українського виробництва.

 

Не можна приховати факт, що металопрофіль, виготовлений з металу німецького чи корейського виробництва, в рази виграватиме у аналогічної продукції, але виготовленої на базі металу українського виробництва. Але основний аргумент на користь металопрофілю з українського металу – його доступна вартість.

Головне в металопрофілі (якість) це з якого виробництва металу він виготовлений

Серед найвідоміших на сьогодні виробників профнастилу можна назвати:

  • Dongbu Steel (Південна Корея) – завод, який пропонує якісну сировину чудово зарекомендував себе на ринку завдяки високоякісній продукції, яку протягом багатьох років постачає на ринок будматеріалів в Україні.
  • Arcelor Mittal – німецький завод, що має виробничі потужності та в Україні. Займається випуском сталі із різними захисними покриттями, серед яких цинк, поліестер, матовий поліестер, пурмат.
  • Модуль Україна – ще один із не маловідомих виробників. Використовує компанія метал українського виробництва, що дозволяє запропонувати кінцевому споживачеві найпривабливішу ціну на виріб. Широкий вибір відтінків, марок та можливість замовити листи з конкретними розмірами – основні переваги цього виробника профнастилу.
  • Руукки – компания изготовляет металлопрофиль из финского сырья, которое производится на собственных зарубежных фабриках, окрашивание происходит уже непосредственно на территории завода, расположенного в Украине. Отличительная особенность металлопрофиля от Руукки – максимальный срок службы, гарантия в зависимости от марки порядка 30-50 лет. К тому же завод использует уникальную технологию нанесения защитного покрытия.

Висока конкуренція у сфері виготовлення профнастилу грає на руку споживачам, адже виробники в гонці за покупцями змушені пропонувати дедалі кращі умови і при цьому не жертвують якістю продукції, що виготовляється.

Завдяки великому вибору продукції від абсолютно різних виробників, ви зможете підібрати відмінний варіант і за оптимальних витрат. Не забувайте також, що чим відоміша компанія-виробник, тим більше шансів, що ви не купите кота в мішку. Чиста репутація компанії – це результат стабільної якості продукції, помірної цінової політикою та постійним удосконаленням процесу виробництва.

Схожі статті
Кнопка звʼязку