м. Київ, вул. Проспект перемоги 65 (метро Нивки)
Переваги м’якої черепиці
Не подобається ціна?
Дзвоніть - домовимось

Переваги м’якої черепиці

Опубліковано: 25.02.2016
Мягкая черепица

Сьогодні процес будівництва значно відрізняється від того, що був ще 50 років тому, змінилися технології, а головне змінилися матеріали. Зараз все відбувається набагато швидше і легше, тому що стали використовувати більше штучних матеріалів, які найкраще в роботі та експлуатації. Наприклад, для того, щоб обшити фасад раніше використовували дерево, а зараз це місце займає пластик, теж і з нашими дахами, коли їх перекривали шифером, сьогодні його покривають аналогом – черепиця. Слід сказати, що сучасні матеріали мають більший спектр дизайнерського характеру.

Головною особливістю всіх сучасних матеріалів у тому, що вони мають таку межу, як гнучкість, тобто завдяки їм можна працювати з важкими в технічному плані об’єктами. Тому, якщо конструкція вашої покрівлі не проста, вам найкраще підійде м’яка черепиця. Цей матеріал перевірений, і можна сказати, що він витримує будь-які погодні умови, що дуже зручно, якщо ви живете в місцевості, де чітко виражені пори року, і є перепади температур та зміна погоди.Були проведені випробування та виявлено, що така черепиця витримує великі морози, нижче за відмітку 50, і дуже високі температури, понад 100 з плюсом. Не варто думати, що такий дах зірве при першому поривчастому вітрі, він міцний, і може витримати великий вітер, зливи та град. А головне, що такий дах у вас ніколи не заіржавіє, не покриється мохом, як у випадку із залізом чи шифером, бруд на ньому не затримується. Це матеріал якісний і міцний за рахунок того, що складається з багатьох компонентів, основним є міцне скловолокно, особливе плетіння якого забезпечує щільність. Також у складі є бітум, він визначає довговічність. А верхнє покриття із базальтового грануляту відштовхує воду.

Щоб образ будинку був завершеним, із дахом із черепиці добре гармонує вініловий сайдинг. Такі вінілові пластини є стійкими до негативного впливу довкілля. Це матеріал ПВХ, який не старіє, не іржавіє і не вигоряє на сонці, ці характеристики вже дають впевненість у тому, що така обшивка будинку прослужить вам довго. Крім того, це відмінний декор, тим більше, що вибір кольору достатній, найчастіше звичайно вибирають світлі відтінки, але можна і експериментувати.

Будинки з таким дахом та обшивкою виглядають яскраво та гармонійно та виділяються серед інших.

Схожі статті
Кнопка звʼязку