м. Київ, вул. Проспект перемоги 65 (метро Нивки)
10 причин для покупки бітумної черепиці
Не подобається ціна?
Дзвоніть - домовимось

10 причин для покупки бітумної черепиці

Опубліковано: 26.09.2017
10 причин для покупки бітумної черепиці

Гнучка покрівля – це одне з найпривабливіших для домовласників покрівельних покриттів. Вона має безліч плюсів і доступна у продажу в широкому асортименті. Якщо у вас виникли питання, як вибрати цей матеріал, можна звернутися за консультацією до фахівців компанії «Будстрой». Ми хотіли б розповісти, чому саме бітумну черепицю вам варто купити для облаштування своєї покрівлі. Для цього є 10 причин:

  1. Ваша покрівля може стати оригінальною та не мати аналогів у найближчій місцевості. Це можливо за умови, що ви ознайомитеся з великою кількістю колекцій від різних виробників і зможете вибрати одну з найоригінальніших, у тому числі нестандартний і колір покриття.
  2. Ваші витрати на придбання та виконання монтажних робіт можуть спочатку здатися великими, проте, коли ви оціните можливість тривалої експлуатації без необхідності проведення ремонтів, ви переконаєтеся в доцільності покупки.
  3. 00939526_n1Особлива структура черепиці дозволяє мінімізувати зовнішні впливи, із якими доводиться взаємодіяти даху. Бітумна черепиця має достатню міцність і еластичність, щоб не піддаватися швидкому зносу і відмінно зберігати свій вигляд.
  4. Оскільки на ринку присутня продукція більш ніж 10 провідних світових виробників м’якої покрівлі, покупці мають можливість вибирати найоптимальніший варіант – як за якістю, так і за ціною.
  5. Доступна ціна на більшість колекцій дозволяє купувати м’яку покрівлю навіть тим, хто має обмежені кошти. До того ж для тих, хто хоче отримати матеріал з тривалістю понад 50 років за гарантією, також знайдеться чимало пропозицій на ринку.
  6. Варіації одношарової, двошарової та черепиці з великою кількістю шарів дозволить підібрати покриття відповідно до вимог покупця та тих умов, де планується застосування продукції.
  7. Щоб оформити покрівлю складної конструкції, можна використовувати м’яку черепицю, яка за рахунок високих показників еластичності та гнучкості зможе набути будь-якої форми з мінімізацією відходів після монтажу.
  8. Водонепроникна покрівля – реальність, якщо використовувати якісну бітумну черепицю та гідроізоляційні матеріали. Ви будете здивовані надійністю свого даху, якщо заздалегідь подбаєте про його належне облаштування.
  9. Монтаж гнучкої черепиці виконується легко та швидко, тому ви з легкістю знайдете кваліфікованого виконавця для такого завдання.
  10. Разове капіталовкладення стане чудовою інвестицією у довговічний та надійний дах над головою.

Купити бітумну черепицю від найкращих виробників пропонує наша компанія. «Будстрой» допоможе визначитися з вибором та порадує ціновою політикою. Оцінити на практиці всі принади від використання гнучкої покрівлі може кожен – для цього потрібно тільки визначитися з побажаннями за кольором, формою та вимогами до технічних даних матеріалу.

Схожі статті
Кнопка звʼязку