м. Київ, вул. Проспект перемоги 65 (метро Нивки)
Сітка зварена – що слід знати про цей матеріал
Не подобається ціна?
Дзвоніть - домовимось

Сітка зварена – що слід знати про цей матеріал

Опубліковано: 15.09.2016
Сітка зварена – що слід знати про цей матеріал

Як тільки на ринку будівельних матеріалів з’явився такий матеріал, як сітка зварна, її популярність почала стрімко зростати нагору. Цей простий і доступний матеріал використовують дуже часто з метою облаштування огорожі – простого, надійного і недорого. Такі вимоги до паркану зовсім не завищені, а за допомогою сітки зварної вдається побудувати відмінний паркан і витратити зовсім небагато грошей.

Що покупець повинен знати про сітку зварену

  • Зварна сітка – це матеріал, основу якого складають сталеві прути. Вони, у свою чергу, з’єднані між собою надійним способом – метод точкового зварювання мінімізує ймовірність розривів матеріалу у майбутній експлуатації.
  • Зверху сталева основа може мати покращені шари – оцинкувальний та полімерний, які покращать не лише зовнішній вигляд продукції, а й якість її служби. Запорукою для отримання якісної продукції є не тільки використання високоякісної сировини, а й обладнання такого високого рівня.
  • Функціональність зварної сітки досить широка, адже вона може використовуватися не тільки в основній сфері застосування – у будівництві огорож, але з іншими цілями – для будівництва вольєрів, армування бетонної стяжки. Недорогий та багатофункціональний матеріал високо цінується не тільки професійними будівельниками, а й звичайними покупцями, які звикли виконувати дрібні будівельні роботи самотужки.

3 дЦіна зварної сітки, як правило, не кусається, і це приваблює дедалі більшу кількість покупців. Будстрой зазначив, що затребуваність такого матеріалу зросла останнім часом, мабуть, це пов’язано з бажанням людей економно витрачати свої кошти та шукати найвдаліші та бюджетні будівельні матеріали на ринку.

Враховуючи, як багато варіантів схожої продукції є на ринку, вибір на користь звареної сітки легко можна пояснити – вона доступна, легка в монтажі, функціональна, стійка до корозії, іржі, інших подразників і пошкоджень. Якщо ви хочете купити сітку зварену, таке рішення буде правильним і вдалим. Працюючи з матеріалами, важливо, щоб їх монтаж проходив швидко, легко та з мінімумом трудовитрат. З сіткою це цілком реально, тому Будстрой рекомендує звернути увагу на даний матеріал у нашому магазині.

Схожі статті
Кнопка звʼязку