м. Київ, вул. Проспект перемоги 65 (метро Нивки)
Що краще: металочерепиця чи бітумна черепиця?
Не подобається ціна?
Дзвоніть - домовимось

Що краще: металочерепиця чи бітумна черепиця?

Опубліковано: 26.02.2017
что лучше металлочерепица или битумная черепица

Для будь-якого домовласника, який планує або замінити покрівельне покриття на даху свого житла або будує новий будинок, актуальним є питання вибору покрівельного покриття. Враховуючи найбільшу популярність металочерепиці та гнучкої черепиці, цілком обґрунтовано вибір доведеться робити із цих двох типів покриття. Майже кожного покупця цікавить, яке покриття краще – металочерепиця або бітумна черепиця? Компанія «Будстрой» допоможе Вам розібратися у цьому питанні.

В чому різниця такого покриття?

 • Щоб облаштувати покрівлю з металочерепиці, необхідне крокове обрешітування, а ось м’яка покрівля
  металлочерепица
 • вимагає суцільного підґрунтя, а це більш витратне завдання.
  Оскільки покриття з бітуму досить еластичне та гнучке, його легко можна порізати за допомогою ножа. Якщо для даху нестандартної форми використовувати металочерепицю як покриття, тоді слід очікувати на суттєву витрату покриття. Покрівельні конструкції у вигляді куполів або конусів за допомогою металочерепиці облаштувати складно, на відміну від бітумного покриття, що має надгнучкість.
 • Структура бітумної черепиці дозволяє мінімізувати шум під час дощу, а ось металева покрівля може розчарувати у подібному питанні.

Обидва типи покриття варті вашої уваги і вибір завжди слід здійснювати лише через аналіз характеристик конкретного матеріалу. Якщо у вашому розумінні сучасна покрівля – це покрівля з м’якої черепиці, нехай так і буде. А якщо ж ви надаєте перевагу завжди актуальній металочерепиці, ваш вибір також не принесе розчарувань.

Переваги металочерепиці та бітумної черепиці

Багато переваг властиві і для металевої, і для бітумної черепиці. Це стосується:

 • Довговічність матеріалу.
 • Його надійність.
 • Здібності добре переносити навіть погану погоду і не піддаватися її впливу.
 • Ідеальні зовнішні характеристики та естетичність покрівлі в цілому.
 • Доступності та легкості укладання.

Незначні мінуси є також у обох типів покриття, тому сказати з упевненістю, що
металочерепиця краще ніж м’яка покрівля, ми не можемо. Але ми готові допомогти вам розібратися в особливостях їх виробництва та експлуатації, що дозволить покупцеві зробити свій вибір з урахуванням майбутніх умов експлуатації. Важливо знати, яка конструкція покрівлі, і в яких умовах планується експлуатація покрівельного матеріалу. Тільки так Ви зможете підібрати вдалий варіант покриття та купити його за приємною ціною в інтернет-магазині budstroy.kiev.ua.

 

 

Схожі статті
Кнопка звʼязку