м. Київ, вул. Проспект перемоги 65 (метро Нивки)
Які матеріали використовуються при монтажі покрівлі з металочерепиці
Не подобається ціна?
Дзвоніть - домовимось

Які матеріали використовуються при монтажі покрівлі з металочерепиці

Опубліковано: 24.04.2017
Які матеріали використовуються при монтажі покрівлі з металочерепиці

Усім відомо, чому так цінується професіоналізм покрівельників у ході виконання укладання найбільш затребуваного на сьогодні покрівельного покриття – металочерепиці. Правильно виконане укладання покриття гарантує його довговічну службу, незважаючи на найбільш згубні впливи з боку зовнішніх факторів.

Для того щоб проводити ретельний контроль за роботою монтажної бригади, потрібно як мінімум розуміти послідовність етапів монтажного процесу, а також необхідність застосування на кожному з них певних покрівельних аксесуарів та інших комплектуючих для покрівлі.

Основні матеріали, про придбання яких потрібно подбати домовласнику, це утеплювач, гідроізоляція та пароізоляція. Також потрібно уважно підходити до етапів облаштування решетування та контррейки, які виконують дуже важливі функції для всієї покрівельної конструкції.

Обрешітка

obreshetka-monterrey

Лайка необхідна для того, щоб зовнішнє навантаження з покрівельного покриття передавалося на крокви. Оскільки крок хвилі металочерепиці може бути різним, дуже важливо, щоб він відповідав кроку решетування. Стандартним кроком обрешітки вважається величина 350 мм, а відстань вимірюється по центру рейок. Рекомендується робити перший крок на 10 см менше, так листи набувають оптимального звису для ефективного водозбору. Для того, щоб прикріпити металочерепицю до решетування, застосовуються шурупи.

Контрейка

Для створення вентиляційного проміжку використовується контррейка. Вона надійно притискає гідроізоляційний матеріал до крокв. Щоб уникнути гниття рейки під впливом вологи, між нею та мембраною укладається шар гідроізоляційної стрічки.

Гідроізоляція

gidrobarer

Металочерепиця – это материал склонный к образованию конденсата, а порой его образуется очень много. Использование гидроизоляционной пленки позволяет избежать пагубного воздействия конденсата. В зависимости от плотности пленки и паропропускной способности продукция может использоваться для крыш с утеплителем или для холодных чердаков. Особенность строения гидроизоляционных мембран предусматривает возможность пропускания пара, что помогает избежать появления конденсата с внутренней стороны материала.

Утеплювач

ukladka-mineralnoy-vati

Металочерепиця застосовується на скатних покрівлях. В таких умовах основними вимогами до теплоізоляційного шару є:

  • Стійкість до сповзання
  • Негорючість
  • Відмінні теплоізоляційні властивості.

Теплоізоляційним матеріалом, що рекомендується, під металочерепицю є базальтовий утеплювач. Його параметри: 30-45 кг на кубічний метр – щільність, 200-250 мм – товщина.

Всі вищезгадані матеріали ви можете придбати у компанії «Будстрой». У нас доступні ціни та кращий вибір виробників. Ми багато років працюємо у сфері продажу металочерепиці та комплектуючих, і тому ви можете бути впевнені, що у нас можна купити все необхідне для облаштування покрівлі з металочерепиці.

Крім того, необхідно придбати інші покрівельні аксесуари:

  • водостічні системи,
  • покрівельні планки,
  • ковпаки,
  • софіт,
  • саморізи.

Якщо ви впевнені у професіоналізмі бригади будівельників, які виконуватимуть монтаж, можна не вникати в нюанси процесу. Але в будь-якому випадку, якщо ви будете розуміти послідовність виконання кожного з етапів і необхідність застосування конкретних матеріалів, з’явиться можливість провести контроль за роботою, а значить убезпечити себе від недоробок, які можуть проявитися не відразу, а через кілька років експлуатації.

Схожі статті
Кнопка звʼязку