м. Київ, вул. Проспект перемоги 65 (метро Нивки)
Компанія Будстрой – лідер продажу металочерепиці в Києві за підсумками року, що минає.
Не подобається ціна?
Дзвоніть - домовимось

Компанія Будстрой – лідер продажу металочерепиці в Києві за підсумками року, що минає.

Опубліковано: 22.11.2016

Підсумовуючи рік, що минає, можна з точністю стверджувати, що металочерепиця все також актуальна у сфері будівництва та облаштування покрівельних конструкцій у нашій країні. При покупці металочерепиці для покупців дуже важливими були не тільки технічні показники матеріалу, але й надійність продавця. Компанія Будстрой вкотре довела, що є найвідповідальнішим та найнадійнішим партнером для тих, хто шукав надійну та довговічну металочерепицю у Києві.Також ми подбали про те, щоб нашим покупцям було з чого вибрати – на нашому сайті були представлені найбільш затребувані та актуальні види матеріалу, всі відтінки, також тут ви могли знайти та купити продукцію будь-якого європейського чи українського виробника. Хотілося б відзначити, що найактивніші продажі велися протягом усього літа і початку осені, і навіть зараз всі прагнуть якнайшвидше закінчити з поточними проектами і звертаються до нас дуже часто за якісною металочерепицею та аксесуарами до неї.

Яка металочерепиця мала найбільший попит

Компанія Будстрой проаналізувала попит, який був на різні види і може підсумувати, що:

• Формою профілю, яку вибирали найчастіше, стала Монтеррей, що було цілком очікувано, адже саме у формі Монтеррей форма хвилі підходить під будь-які умови експлуатації та виглядає елегантно у будь-якому архітектурному дизайні.

• Відтінками, в яких покупці обирали металочерепицю, стали темно-коричневий, червоний і темно-зелений. Якихось радикально нових переваг у питанні вибору кольору не було, покупці так само часто цікавляться консервативними, стриманими відтінками, які не втрачають своєї актуальності і після тривалого часу.

• Виробниками, продукцією яких цікавилися найчастіше та купували її, стали німецький концерн Арселор Міттал, фінська корпорація Рууккі, словацький комбінат US Steel Košice, український завод Інтерметалпласт та Сталекс. Саме завдяки великому вибору виробників, відтінків та форм хвилі металочерепиці до нас звернулося більше клієнтів, ніж до наших конкурентів. Також ми пропонували найвигідніші умови доставки, доступні ціни на монтаж металочерепиці та безкоштовний замір покрівлі. Компанія Будстрой не має наміру зупинятися на досягнутому і надалі планує все також активно розвиватися та радувати своїх клієнтів найякіснішими покрівельними матеріалами та чудовими цінами.

Схожі статті
Кнопка звʼязку