м. Київ, вул. Проспект перемоги 65 (метро Нивки)
Основні сфери застосування профнастилу
Не подобається ціна?
Дзвоніть - домовимось

Основні сфери застосування профнастилу

Опубліковано: 08.05.2018
Основні сфери застосування профнастилу

Універсальність застосування профнастилу є одним із його найбільш привабливих якостей для покупця. Завдяки простоті структури, можливості купівлі матеріалу з конкретними розмірами та легкості монтажу профільованими листами воліють не лише облаштовувати огороджувальні конструкції та покрівельні конструкції. З його допомогою також можна обшити будь-яку будівлю як з метою поліпшення виду існуючої будови, так і для зведення несучих конструкцій.

Профнастил має три основні сфери використання:

  • Покрівельне будівництво.
  • Облаштування огорож.
  • Обшивка стін та фасадів будівель.

Для покрівлі використовують металопрофіль тих марок, які мають найбільшу висоту профілювання і мають оптимальні характеристики міцності. Це важливо з тієї причини, що на відміну від паркану покрівля повинна витримувати більш суттєві навантаження. Тому і товщина металу покрівельного профнастилу, і показники класу оцинковування у такої продукції набагато кращі, ніж для стінового типу профнастилу.
профнастил пк 45

Огороджувальні конструкції з металопрофілю характеризуються надзвичайною стійкістю до зовнішніх впливів, наприклад, до механічних впливів, впливу ультрафіолету та опадів. Якщо ви хочете, щоб ваш паркан прослужив щонайменше десятиліття, металопрофіль стане ідеальним вибором на ринку будматеріалів. Чим ще добрий профнастил для забору, так це легкістю його монтажу.

Сьогодні часто профнастилом обшивають фасади різних об’єктів – це можуть бути гаражі, торгові кіоски, великі маркети, складські ангари, а також інші будівельні об’єкти. Несучий тип профнастилу відрізняється особливою стійкістю та міцністю, адже він, як правило, виготовляється з найбільш товстої сталі та із застосуванням максимальної кількості цинку та гідного полімерного покриття.

Які параметри повинен мати лист профнастилу

Дуже часто покупці не цікавляться особливостями матеріалів, які потрібно придбати. Профнастил має просту структуру і досить розуміти, що має кілька основних параметрів, що впливають на загальний хід експлуатації.

  • Товщина. Листи сталі можуть бути різної товщини. Чим вище цей параметр, тим більша ймовірність того, що ваш паркан або покрівля матимуть найвищі параметри стійкості до зовнішнього світу.
  • Цинк. Метал найбільш уразливий перед вологою і тому, щоб убезпечити матеріал від виникнення іржі чи корозії, потрібно мати оптимальний клас оцинковки в його складі. Клас оцинкування має відповідний шар профнастилу. Цей параметр істотно впливає ціну продукції, і звісно ж термін його служби.
  • Декоративна складова. У профнастилі декоративне покриття – це полімерний шар. Крім того, він визначає майбутній відтінок матеріалу, так від його якості залежить стійкість до впливу ультрафіолету, опадів та інших впливів. Серед найпопулярніших покриттів можна виділити поліестер у двох варіантах – матовий та глянцевий, пурал та пластизол. Оскільки два останні суттєво відрізняються за ціною, то і за популярністю вони поступаються профнастилу з поліестеровим покриттям.

Використання універсального металопрофілю у будівництві – це однозначне спрощення низки завдань: істотна економія коштів, можливість швидко та грамотно вирішувати будівельні завдання.

Компанія «Будстрой» пропонує вашій увазі оновлений асортимент металопрофілю, в якому ви знайдете всіх відомих виробників, всі марки профнастилу і будь-які з можливих відтінки.

Схожі статті
Кнопка звʼязку