м. Київ, вул. Проспект перемоги 65 (метро Нивки)
На що звернути увагу при покупці профнастилу
Не подобається ціна?
Дзвоніть - домовимось

На що звернути увагу при покупці профнастилу

Опубліковано: 05.09.2017
На що звернути увагу при покупці профнастилу

Профнастіл – один із найпопулярніших будівельних матеріалів, чому посприяла його багатофункціональність та практичність. Доступний матеріал, з якого вирішується безліч будівельних завдань, над ринком представлений декількома видами. Ось тому при виборі профнастилу необхідно звертати увагу не тільки на його естетичні властивості. Лист металевого профілю має певні технічні параметри, які і позначають його, як один із видів металопрофілю – стіновий, покрівельний або несучий.

У Києві всі види профільованих листів можна придбати у компанії «Будстрой». А щоб полегшити для покупців завдання правильного вибору матеріалу, ми зробили добірку основних моментів, на які слід звертати увагу під час покупки.

Технічні параметри і маркування листів профнастила

У Києві всі види профільованих листів можна придбати у компанії «Будстрой». А щоб полегшити для покупців завдання правильного вибору матеріалу, ми зробили добірку основних моментів, на які слід звертати увагу під час покупки. Наличием и количеством покупка профнастилаоцинковки, высотой профиля, шагом волны. На внутрішній стороні листів є маркування – саме завдяки ньому можна швидко дізнатися про основну інформацію про виріб та визначити приналежність до одного з видів металопрофілю.

Марку профільованих листів допоможе підібрати спеціаліст компанії, але не зайвим буде знати, що стіновий профнастил застосовується при будівництві огорож і його не можна використовувати в роботах, пов’язаних з облаштуванням покрівлі. Несучого типу металопрофіль можна використовувати для спорудження різноманітних перекриттів, навісів, обшивки будівель. Покрівельним профнастилом можна не тільки покрити дах, але й використовувати для інших цілей, адже цей вид продукції має відмінні характеристики – високу міцність та надійність, а також найбільш тривалий термін служби..

Виробники

Сьогодні виробництвом металопрофілю займається безліч компаній як великих заводів, так і дрібних виробничих підприємств. Що важливо розуміти, так це те, що продукція, що виробляється, відрізняється своєю якістю на краще в тому випадку, якщо виробник застосовує якісну сировину і не нехтує вимогами до виробничого обладнання. Якщо дотримуються всі необхідні технології, а також задіяне сучасне обладнання, якість продукції буде гідною. Інакше закупівля низькосортної сталі та обладнання, що вийшло з ладу, негативно позначатиметься на майбутньому терміні експлуатації продукції та її товарному вигляді. Враховуйте, що більш відомі виробники завжди ведуть контроль якості продукції, тому незважаючи на більш високу її вартість, покупець набуває певної гарантії на якісний матеріал.

Гарантыя выд виробника

Незалежно від того, де ви купуєте будматеріал, завжди дізнавайтеся, яка офіційна гарантія додається до придбаної продукції. Так можна оцінити і відповідність ціни металопрофілю його якості, і розуміти, на який термін можна забути необхідність додаткових витрат.

Тривалість гарантійного терміну експлуатації залежить від якості продукції, а саме від: якості сировини, типу полімерних матеріалів, рівня обладнання, технології виробництва, дотримання правил монтажу матеріалу. Це головні поради для того, щоб купити профнастил

Компанія «Будстрой» рекомендує ознайомитися з цінами на найпопулярніші марки гофрованих листів на нашому сайті. Якщо виникнуть додаткові запитання або необхідність консультації, завжди раді надати допомогу.

Схожі статті
Кнопка звʼязку