м. Київ, вул. Проспект перемоги 65 (метро Нивки)
Металочерепиця Німеччина – лідер продажів на сайті Будстрой
Не подобається ціна?
Дзвоніть - домовимось

Металочерепиця Німеччина – лідер продажів на сайті Будстрой

Опубліковано: 13.04.2016
Металочерепиця Німеччина – лідер продажів на сайті Будстрой

При виборі та купівлі покрівельного матеріалу кожному покупцю пропонують купити металочерепицю Німеччина. Насправді, такою порадою та пропозицією варто скористатися, адже цей вид металочерепиці не просто вважається одним з преміальних. Металочерепиця Німеччина має цілий набір відмінних властивостей та якостей, які цінуються не тільки будівельниками, а й власниками будинків з дахом з такого виду матеріалу.

Як виготовляється металочерепиця німецького виробництва

Потрібно зазначити, що німецька металочерепиця виготовляється не лише в Німеччині – на сьогоднішній день усім відома корпорація світового масштабу Арселор Міттал зуміла налаштувати успішне виробництво покрівельної продукції у багатьох європейських країнах, зокрема й в Україні. Тобто металочерепиця Арселор випускається на українських заводах, але з використанням німецької сировини, технологій корпорації та найкращого обладнання.

Для виробництва даного виду черепиці використовують сталь найвищої якості з оцинковкою в кількості 275 г/м.кв., що відповідає найвищим вимогам до матеріалу. Полімерне покриття матеріалу виконано в глянці та в матовому варіанті, при цьому товщина глянсового становить 25-30 мікронів, а матового – більше на 10 мікронів. Саме такий склад дозволяє називати металочерепицю преміум-продукцією.

Переваги металочерепиці німецького виробництва

Якщо Ви бажаєте отримати надійний та якісний матеріал для покрівлі, телефонуйте до Будстрою, щоб придбати найкращу німецьку черепицю за доступними цінами. Якщо Ви наважитеся на цю покупку, Ви зможете переконатися, що металочерепиця Німеччина:

  • Прекрасно виглядає на будь-якій покрівлі, незалежно від її конструкції та інших особливостей.
  • Легко монтується при використанні мінімальної кількості рук та найпростіших інструментів.
  • Не вимагає жодних особливих умов використання та догляду.
  • Легко та просто транспортується завдяки невеликій вазі.
  • Демонструє найкращі показники – довговічності, практичності, надійності та міцності.
  • Обходиться дуже дешево, якщо взяти до уваги тривалість її служби і майже повна відсутність ремонтних робіт.
  • Представлена ​​у різноманітті колірних варіантів, що дозволяє створювати нові та цікаві рішення для будь-якої нової покрівлі.
  • Доступна у продажу в різних пропозиціях, але найкраща ціна німецької металочерепиці – в магазині Будстрой.

Купуйте якісний покрівельний матеріал на сайті www.budstroy.kiev.ua, а також замовляйте монтаж покрівлі у наших спеціалістів.

 

 

Схожі статті
Кнопка звʼязку