м. Київ, вул. Проспект перемоги 65 (метро Нивки)
Що таке композитна черепиця
Не подобається ціна?
Дзвоніть - домовимось

Що таке композитна черепиця

Опубліковано: 18.03.2024
kompozutna-cherepucya

Композитна черепиця відома, як один із сучасних та інноваційних матеріалів для покрівельних робіт, що використовується як у будівництві даху з нуля, так і для реконструкції існуючих конструкцій.

Зважаючи на можливості, переваги та довговічність композитної черепиці, компанія Будстрой приділяє особливу увагу даному матеріалу, тому і в каталозі наших товарів цей покрівельний матеріал представлений чудовими зразками.

Про структурні особливості композитної черепиці

Всередині композитна черепиця має вже класичну багатошарову структуру, яка притаманна більшості покрівельних матеріалів.композитная черепица джерард шейк коричневая крыша Однак в даному випадку кількість шарів зросла і кожна складова виконує свою конкретну задачу. Основні компоненти – це:

 • Основа у  вигляді сталевого листа, що має потрібну для подібного використання міць та витривалість.
 • Алюмоцинкове покриття, що по обидва боки формує захист металевої основи від найбільш руйнівних впливів опадів – появи іржі та корозії.
 • Гранулят із природнього каменю, що формує декоративну складову та додає міцності і стійкості до пошкоджень.
 • Акрилова глазур, яка фіксує кам’яну крихту та додає завершеності зовнішньому вигляду покрівельного матеріалу.

Таким чином маємо сталевий лист, що з обох сторін захищений спеціальними компонентами та має декоративну складову для формування достойного вигляду покрівлі.

Які властивості має композитна черепиця?

 1. По-перше, композитна черепиця відома своєї механічною стійкістю. Це означає, що вона не втрачає форму листів, їхкомпозитная черепица джерард милано черная на доме цілісність та  структуру.
 2. По-друге, багатошаровий захист – це не лише відсутність деформації чи пошкоджень, також це захист від впливу опадів та ультрафіолету, які можуть викликати вкрай неприємні наслідки для металевих виробів.
 3. По-третє, дуже цінною є можливість тривалої експлуатації даху із композитної черепиці, саме тому цей вид покриття для даху створив серйозну конкуренцію для звичної металевої та бітумної черепиці.

В основі композитної черепиці металевий лист, який покрито захисним шаром цинку в поєднанні з алюмінієм. Саме таке інноваційне поєднання дало змогу отримати ще кращий захист від:

 • Появи іржі чи корозії.
 • Втрати зовнішніх даних.
 • Протікання покрівлі.

Ще можна відмітити той факт, що загальна міцність матеріалу досягається в тому числі і за рахунок більшої кількості компонентів. Саме разом вони створюють витривалий покрівельний матеріал, що може перебувати в експлуатації тривалий термін без потреби у додаткових витратах на ремонт.

Переваги композитної черепиці

Пропонуємо розділити багаточисленні переваги використання композитної черепиці на декоративні та технічні.

До технічних відносимо:

 • Термін служби – він може сягати більше 50 років, при цьому в більшості випадів є гарантія від виробника.
 • Зручний монтаж – формат листів адаптовано для того, щоб монтаж не викликав складнощів та був виконаний в стислі терміни.
 • Міцні листи – формат багатошарового покриття довів, що такий виріб може показати неабияку витривалість механічного характеру.

Декоративними перевагами можна вважати:композитная черепица джерард диамант темно коричневая

 • Осучаснений зовнішній вигляд даху.
 • Нові рішення в кольоровій гаммі.
 • Формування особливого дизайну для всієї будівлі.

Дійсно в сучасних умовах будувати власне житло – це досить складно, адже цей процес передбачає не лише фінансові витрати, але й потребує значних ресурсів від домовласника – це вибір проекту, матеріалів, виконавців. Саме тому Будстрой наголошує, що обирати матеріали для будівництва потрібно вкрай виважено та ретельно. Це стосується і покрівельних покриттів, адже саме вони формують зовнішній вигляд та технічний стан покрівлі.

 

Схожі статті
Кнопка звʼязку