м. Київ, вул. Проспект перемоги 65 (метро Нивки)
Навіщо потрібні покрівельні плівки під металочерепицю
Не подобається ціна?
Дзвоніть - домовимось

Навіщо потрібні покрівельні плівки під металочерепицю

Опубліковано: 06.12.2019
Навіщо потрібні покрівельні плівки під металочерепицю

У сфері приватного будівництва рішення на користь використання металочерепиці для облаштування даху буде дуже правильним та практичним. Цей міцний і довговічний матеріал встиг чудово себе зарекомендувати на ринку, тому його популярність серед домовласників дуже висока.

Те, як прослужить дах з металочерепиці, багато в чому визначається якістю монтажу покрівельної конструкції. А вона складається не тільки з покрівельного покриття, але й інших будівельних матеріалів і має вигляд багатошарового покрівельного пирога.

Одна з найважливіших складових цього пирога – покрівельні плівки. Навіщо вони необхідні та які функції виконують – розповідає компанія «Будстрой».

Для чого використовується кровельні плівки

Металочерепиця відноситься до металевих покриттів, а це означає, що певні впливи зовнішнього середовища можуть негативно впливати на цей матеріал і відповідно змінювати його стан.

Покрівля під металочерепицю використовуються з метою захисту цього покриття, а також інших вразливих шарів покрівельної конструкції від впливу вологи та опадів.

крыша

Які найнесприятливіші наслідки впливу опадів, вологи та конденсату:

 • Крокви конструкції зроблені з дерева, а воно, як відомо, може піддаватися таким процесам, як гниття, особливо за певних умов експлуатації. Для того щоб герметичність покрівлі була повноцінною та надійною, а також з метою захисту дерев’яних складових даху від вологи та опадів використовуються спеціальні захисні плівки.
 • Для того, щоб у будинку краще зберігалося тепло, в облаштуванні даху часто використовують утеплювач. Він, як правило, дуже вразливий перед впливом води. А в нашому випадку вода – це опади і конденсат, які можуть утворитися під дахом через перепади температур всередині будівлі і на вулиці. Якщо в шар утеплювача проникне волога, його функції не будуть виконуватися, а значить сам дах стане менш функціональним.
 • Завдяки ретельному укладання підпокрівельних плівок вдається покращити герметичність покриття та забезпечити кращий захист для всіх інших шарів покрівельного пирога. Підсумок – більш тривала та якісна експлуатація даху, відмінні теплоізоляційні показники конструкції та комфортне проживання у будинку.

Якісна гідроізоляція всередині покрівлі також перешкоджатиме появі іржі або корозії на внутрішній стороні листів покрівельного покриття. Ці два процеси можуть суттєво вплинути на зниження функціональності конструкції та термін її нормальної експлуатації.

Які бувають види плівок під металочерепицю

Досвід продажів компанії «Будстрой» свідчить про те, що найбільший попит мають такі варіанти плівок:

 1. Гідроізоляційні. Вони виконують захист конструкції покрівлі від надмірної вологи. Основне завдання таких плівок – захистити утеплювач від конденсату та протікання даху.
  гидробарьер
 2. Пароізоляційні. Цей вид плівок містить у своїй структурі армувальну сітку, завдяки чому можна обмежити попадання пари на шар теплоізоляції. Найчастіше використовується така плівка для теплих горищ, адже при попаданні пари на утеплювач його властивості практично миттєво погіршуються.
  _parobarer-armirovannyj
 3. Супердифузійні мембрани. Це універсальний захист для будь-якого даху, адже матеріал відмінно виконує і паро-і гідроізоляційні функції. В основі функціонування супердифузійних мембран лежить сучасна технологія, тому вартість такого виду плівок трохи вища.

superdiffuzionnaya-membrana

Основними плюсами мембрани у порівнянні з гідроізоляцією є:

 • Більший термін служби покрівельної конструкції.
 • Найкраща стійкість до температур.
 • Вища паропропускна здатність.

Якщо ви хочете створити дах із перспективою тривалої експлуатації, слід вчасно подбати про покупку якісних плівок або мембран під металеву черепицю. Також запорукою правильного функціонування стане якісне їх укладання.

Від чого залежить ціна плівок

Один із важливих факторів, що впливають на вибір покрівельних плівок, це їхня ціна. Як і у випадку з іншими видами будівельних матеріалів, на вартість покрівельних плівок та мембран впливають їх:

 • Вид та призначення.
 • Технічні характеристики служби.
 • Термін експлуатації.
 • Паропропускна спроможність.
 • Міцність та стійкість.

Щоб експлуатація покрівлі була більш тривалою за рахунок використання таких плівок, вони повинні бути стійкими до ультрафіолетових променів, не зазнавати спалаху і відрізнятися хорошою щільністю, щоб уникнути розривів.

Екологічний склад також дуже важливий, адже завдяки йому ви можете не перейматися здоров’ям близьких.

Забезпечте правильний та тривалий захист вашої покрівлі від впливу вологи та опадів за допомогою сучасних рішень, таких як покрівельні плівки.

Схожі статті
Кнопка звʼязку