м. Київ, вул. Проспект перемоги 65 (метро Нивки)
Яку вибрати металочерепицю?
Не подобається ціна?
Дзвоніть - домовимось

Яку вибрати металочерепицю?

Опубліковано: 27.11.2018
премиум альпина

Вибір металочерепиці – завдання із непростих. Особливо важко дається такий вибір тим покупцям, які мають перший подібний досвід. Якби на ринку було всього кілька варіантів металочерепиці, таких складнощів, звичайно ж, не виникало б. Але ж у такому разі й вибрати було б нема з чого. Завдяки широкому асортименту продукції на ринку останнім часом вибирати бажаний варіант стає легше і простіше, адже домовласник може врахувати всі свої побажання як щодо зовнішніх даних виробу, так і його технічних характеристик.

На які властивості металочерепиці звернути увагу при виборі?

  • Товщина. Лист сталі, який, по суті, є черепицею, може бути різної товщини – від 0,4 до 0,55 мм. Цей параметр вказує на міцність виробу, термін його можливої ​​служби та інші особливості експлуатації. Вибираючи металочерепицю, не забувайте, що вона має бути достатньо товстою, щоб у майбутньому ході служби не деформуватися та не пошкоджуватися від найменшого впливу.
  • Цинковий захист. Сталевий лист чудово захищений завдяки наявності такого шару, як цинковий. Оцинкування може бути в межах від 120 до 275 грамів на квадратний метр. Наявність цієї кулі говорить про те, що сталь буде захищена від вологи та опадів, адже саме ці фактори викликають руйнівні процеси – іржавіння, корозію.
  • Полімерний шар. Функціональність значно збільшується після застосування полімерного шару, адже він додає їй міцності та стійкості перед будь-якими зовнішніми факторами. Крім того, завдяки полімерному шару металочерепиця має чудовий відтінок, який залишається насиченим протягом багатьох років служби.

Коли ви вибиратимете черепицю, зверніть увагу, щоб вона була:

  • Досить товстою, що забезпечить бажаний рівень міцності.
  • Якісно профільовані, щоб не виникало проблем з монтажем.
  • Мала відповідні сертифікати якості та гарантійні документи, щоб убезпечити себе від неприємних моментів експлуатації.
  • Виготовлена ​​відповідальним виробником, який готовий відповідати за якість сировини та обладнання.

 

Схожі статті
Кнопка звʼязку