м. Київ, вул. Проспект перемоги 65 (метро Нивки)
Металочерепиця: шумно чи ні? Будстрой розповість про міфи
Не подобається ціна?
Дзвоніть - домовимось

Металочерепиця: шумно чи ні? Будстрой розповість про міфи

Опубліковано: 13.03.2018
Металочерепиця: шумно чи ні? Будстрой розповість про міфи

Оскільки покрівля є найуразливішою частиною будівлі і постійно контактує з опадами, залежно від вибраного покрівельного матеріалу, може відрізнятися рівень шуму під час дощу. Саме це є причиною того, що сьогодні при облаштуванні будинків та їх покрівельних конструкцій особливу увагу приділяють шумоізоляції покрівлі, особливо це актуально для покрівель із металочерепиці та інших металевих виробів.Фахівці у сфері будівництва розділилися у думках – одні стверджують, що для покрівлі з металочерепиці характерна надмірна шумність, інші ж запевняють, що схильність до підвищеного шуму можна мінімізувати шляхом вдалого монтажу та правильного підбору матеріалів.

Компанія Будстрой працює з металочерепицею давно і чудово знає, як цей матеріал поводиться в експлуатації.
Дійсно, якщо припуститися помилок під час монтажу або знехтувати основними вимогами до влаштування покрівельного пирога, можна отримати недолік у вигляді нав’язливого та набридливого стуку дощу по даху.Відомо, що тиша дозволяє зняти втому та дратівливість, а додаткові настирливі звуки можуть нервувати людину і не дозволять зосередитись на важливих заняттях. Щоб забезпечувати досить надійну шумоізоляцію покрівлі, необхідно дотримуватися двох основних принципів:

  • Вибирати якісну металочерепицю, параметри якої відповідатимуть вимогам конкретних умов експлуатації та самої покрівельної конструкції.
  • Виконувати монтажні роботи грамотно, бажано цю справу довірити фахівцям, які слідуватимуть технологіям укладання всіх шарів покрівельного пирога.

Чому може шуміти крівля

Якщо при облаштуванні даху використовувалася металочерепиця, підвищена шумність може бути спровокована такими факторами:

  • Каркас під покрівлю з металочерепиці може мати нерівності в основному через використання рейок різних розмірів і порушення величини кроку.
  • Економія на дрібних комплектуючих, наприклад, на шурупах, може призвести до того, що найменший вітер або дощ будуть створювати сильний шум.
  • Неправильна геометрія листів може призвести до того, що після укладання матеріалу він може деформуватися навіть без навантажень, а коли дах сильно охолоджується або навпаки перегрівається матеріал може деформуватися ще більше, що призводить до неприємного гулу.

Якщо купити якісний матеріал та замовити послуги професійних покрівельників, то можна не перейматися тим, що ваша покрівля буде шумною. Є всі можливості для того, щоби цей єдиний недолік металочерепиці звести до мінімуму. Тому завжди відповідально підбирайте матеріали та будівельників, щоб у майбутньому ваша покрівля виконувала всі свої захисні функції та не завдавала незручностей.

Дуже часто в будівництві дахів використовують матеріали, які зменшують шум – це різні звукопоглинальні матеріали, що відрізняються еластичністю та чудовими шумоізоляційними властивостями. Навіть шари теплоізоляції позитивно впливають на загальні звукоізоляційні параметри покрівлі, тому можете використовувати такі матеріали, як мінеральна вата, пінополістирол, пінопласт.

«Будстрой» рекомендує не заощаджувати не тільки на покупці покрівельного покриття, але й теплоізоляційних матеріалів, адже ви зводите дах на кілька десятків років і тому необхідно забезпечити найкращі показники цієї конструкції, в тому числі і звукоізоляції.

 

Схожі статті
Кнопка звʼязку