м. Київ, вул. Проспект перемоги 65 (метро Нивки)
Огляд провідних виробників бітумної черепиці
Не подобається ціна?
Дзвоніть - домовимось

Огляд провідних виробників бітумної черепиці

Опубліковано: 16.01.2018
Огляд провідних виробників бітумної черепиці

Гнучка черепиця дозволяє створювати оригінальні покрівельні конструкції із досить тривалим терміном служби. Широкий асортимент продукції на ринку часто спантеличує недосвідченого покупця, адже продавці пропонують продукцію багатьох виробників. Найчастіше на слуху продукція таких компаній: Docke, IKO, ТехноНіколь, Katepal, Kerabit, Nordland. А все завдяки використанню високотехнологічного обладнання у виробничому процесі та чудовій якості кінцевої продукції.

Компанія «Будстрой» пропонує ознайомитися з основною інформацією про кожного з виробників, бітумна черепиця яких встигла завоювати довіру серед багатьох будівельників та домовласників. Ці дані можуть стати корисними у випадку, якщо Ви вирішили придбати гнучку черепицю, але не визначилися з брендом.

  • Гнучка черепиця Шинглас виготовляється заводом ТехноНіколь, при цьому асортимент продукції налічує багато різноманітних за формою та технічними параметрами варіантів. При виготовленні гнучкої черепиці компанія ТехноНіколь використовує виключно передові технології, і це дозволяє озвучувати такі гарантійні терміни на колекції з різних серій, як 30, 55 і навіть 65 років.
  • Битумная черепица Айко (IKO) відома як своїми чудовими характеристиками, а й інноваційної структурою. Ця компанія одна з перших, хто зайнявся виробництвом м’якої черепиці. Враховуючи, що навіть сировина виготовляється концерном, якість продукції завжди під контролем і не може бути низьким. Широкий вибір відтінків та форми гонтів, а також можливість тривалої експлуатації приваблює багатьох покупців. Єдиний мінус такого матеріалу – не найнижча ціна.
  • Мяка черепиця Катепал – ще один із лідерів продажів на ринку м’яких покриттів. Фінська якість підтверджується багаторічним застосуванням продукції в різних країнах та за різних погодних та кліматичних умов. Що відомо, напевно, так це те, що служити покрівля з черепиці Katepal може довго і бездоганно.
  • Бітумна черепиця Docke – німецький бренд, відомий своїми якісними будівельними матеріалами для оздоблювальних робіт. Бітумна черепиця Деке представлена ​​двома серіями та понад 15 колекціями. Є варіанти як для скромних уподобань та бюджетів, так і для тих, хто бажає придбати елітне покриття для покрівлі.
  • Гнучка черепиця Керабит досить популярна на українському ринку, адже поєднує в собі доступність та високу якість – найважливіші параметри, що впливають на вибір покриття. Вона здатна адаптуватися до будь-яких умов і довгі роки залишатися у незмінному вигляді – яскравою та виразною.

Важливо розуміти, чим саме, крім назви колекції та приналежності до конкретного виробника, відрізняється продукція різних заводів.

  • По-перше, виробнича технологія та принципи використання сировини можуть бути різними у різних компаній. Звідси й різна якість матеріалу, що отримуємо на виході.
  • По-друге, різні дизайнерські рішення – більшість компаній працюють над розробкою унікальних форм та забарвлень гонтів.
  • По-третє, черепиця різних компаній часто відрізняється за ціною та тривалістю гарантійного терміну.
Схожі статті
Кнопка звʼязку