м. Київ, вул. Проспект перемоги 65 (метро Нивки)
Лідером продажів у червні 2016 року стала металочерепиця Словаччина
Не подобається ціна?
Дзвоніть - домовимось

Лідером продажів у червні 2016 року стала металочерепиця Словаччина

Опубліковано: 07.07.2016
металлочерепица будстрой

Навесні, що пожвавився, будівельний сезон вніс свої корективи в обсяги продажів будівельних магазинів, у тому числі й інтернет-магазину Будстрой. Відвідувачі нашого сайту все частіше цікавилися покрівельними покриттями різних типів, особливо актуальною була металочерепиця у різних її варіаціях. Серед асортименту покрівельної продукції, яку запропонувала наша компанія, найчастіше цікавилися, а також купували словацьку металочерепицю.

Саме металочерепиця Словаччина стала лідером продажу першого місяця літа – червня. Така затребуваність дуже просто пояснити, адже цей продукт вибирали через його доступну вартість і відмінні параметри, які задовольняють всі основні запити покупців.

Словацький завод USS Steel зумів налагодити випуск якісного матеріалу завдяки наявності багаторічного досвіду у сфері виробництва металочерепиці, а також за рахунок постійної роботи над удосконаленням якості продукту.

Зважаючи на те, що платоспроможність українців значно погіршилася за останні кілька років, кожен бажає знайти оптимальний варіант покрівельного матеріалу, ціна якого перебуває на середньому рівні. А якщо врахувати, що словацька металочерепиця має всі необхідні параметри для забезпечення довговічної та надійної служби даху, цілком логічно, що нею будуть цікавитись частіше, ніж іншими покриттями.

(3)

Які параметри має металочерепиця від словацького заводу “Ю.С. Стил”, що розташований у м. Кощіце. Товщина листів у такої металочерепиці становить 0,45 мм, що вважається найвдалішим рішенням для використання у будь-яких умовах. Що стосується оцинкувального шару, то він хоч і не максимально можливий, але показник 160 г/м.кв. дозволяє розраховувати на якісний захист покриття від корозії та іржі.

Вибрати полімерне покриття словацької металочерепиці також можна з кількох варіантів, але найоптимальніші за вартістю це поліестер та матовий поліестер – він дещо відрізняється від глянсового покриття на краще.

Якщо ці параметри металочерепиці Вас влаштовують, тоді Ви можете замовити цей варіант покрівельного покриття у Будстрой. Поспішайте купити якісне покриття для покрівлі за найдоступнішою ціною в Києві. У нас Ви зможете підібрати бажаний відтінок для майбутнього даху

.

Схожі статті
Кнопка звʼязку