м. Київ, вул. Проспект перемоги 65 (метро Нивки)
Особливості бітумної черепиці
Не подобається ціна?
Дзвоніть - домовимось

Особливості бітумної черепиці

Опубліковано: 05.02.2016
Особливості бітумної черепиці

Бітумна черепиця також називають покрівельною плиткою. Вона представлена ​​листами гнучкого матеріалу для покрівлі, що має малі габарити. А по краю листа проходять вирізання фігурної форми. Вони необхідні для імітації дранки з дерева або звичайної черепиці. Це м’який матеріал, так як це покриття відрізняється еластичністю та високою гнучкістю.

Завдяки цьому матеріалу ви можете легко втілити архітектурні проекти, а це надає заміському будинку неповторність зовнішнього вигляду.

Переваги бітумної черепиці

Виділяють такі переваги цього покрівельного матеріалу:

  • Екологічну чистоту;
  • Стійкість до біологічних, хімічних та термічних впливів;
  • Економічність, оскільки це недорогий матеріал, після роботи з якою залишається мінімальна кількість відходів;
  • Підвищений рівень теплоізоляції та шумоізоляції;
  • Зручну установку та незначну вагу;
  • Високу міцність та надійність.

На будівельному ринку сьогодні є різні варіанти бітумної черепиці. Її форма буває квадратною, овальною, прямокутною, трикутною і навіть шестикутною. Існують і деякі інші варіанти. Різноманітні наявні у продажу кольори та відтінки даного матеріалу.

Герметичність є головною відмінністю цього м’якого покриття. Вона насправді є чудовим герметиком. Якщо встановити підкладковий гідроізоляційний килим, тривалість служби цього покриття значно збільшиться.

Склад бітумного покриття для покрівлі

В основі цього покриття знаходиться склополотно. У деяких випадках використовують і органічну целюлозу, що є повстю. Обидва ці матеріали просочують бітумом, який буває і природним, і модифікованим. Це робить поверхню стійкою і дозволяє зберегти еластичність навіть за негативного температурного режиму.

У плитку додають полімерні компоненти, що забезпечують високі експлуатаційні властивості. Як верхній шар використовується кішка кам’яна або мінеральна. Зазвичай при цьому використовують базальтові гранули. Вони впливають на колір покриття. За рахунок особливих якостей скорочується негативний вплив агресивного середовища чи ультрафіолету на верхній шар. Це дозволяє зберегти ідеальну форму.

Таким чином, даний тип черепиці є одним із найкращих матеріалів для покрівлі приватного будинку. Вона надає йому незвичайного вигляду і забезпечує необхідний рівень захисту.

Схожі статті
Кнопка звʼязку