м. Київ, вул. Проспект перемоги 65 (метро Нивки)
Що краще: металочерепиця чи профнастил?
Не подобається ціна?
Дзвоніть - домовимось

Що краще: металочерепиця чи профнастил?

Опубліковано: 23.02.2017
металлочерепица или профнастил

Рулонна сталь служить сировиною для виготовлення двох найпопулярніших будівельних матеріалів – металочерепиці та профнастилу. Основна відмінність таких покриттів – ціна та термін служби, тому для багатьох питання вибору між цими варіантами покрівельного покриття є дуже актуальним. Щоб з’ясувати, якому з покриттів варто віддати перевагу, потрібно проаналізувати їх переваги та переваги, також порівняти зовнішні та технічні характеристики та вартість.

Чим відрізняється металочерепиця від профнастилу

metallocherepitsa-ili-profnastil-chto-luchshe-ispolzovat-v-kachestve-krovli

Технічними характеристиками. Товщина сталевих листів, які були застосовані під час виготовлення продукції, може відрізнятись. Схожа структура металевої черепиці та профільованих листів не гарантує однаково тривалої служби цих покриттів в тих самих умовах. Все ж таки прийнято вважати, що металочерепиця має більш високий ступінь надійності та міцності.

Ціною. Вартість профнастилу в рази нижча за металочерепицю. Це з незначною різницею у технологічному процесі виробництва, з можливими відмінностями у характеристиках. Але гарантійний термін на металочерепицю завжди триваліший, ніж на металопрофіль.

Зовнішній вигляд. Безперечно, металочерепиця виглядає дорожче, ніж покрівля із простого та мінімалістичного профнастилу. Однак є ряд ситуацій, коли саме металопрофіль є більш вдалим рішенням для облаштування покрівлі, ніж металева черепиця. Часом навіть самі домовласники віддають перевагу простому та різноманітному металопрофілю.

У чому профнастил виграє у металочерепиці

По-перше, металочерепиця має деякі обмеження по рекомендованому куту нахилу покрівлі, до того ж на відміну від профнастилу вона вимагає суворого дотримання конкретного кроку латання.

По-друге, профнастил простіше переносити, адже практично відсутня ймовірність прогину листа.

По-третє, використання металопрофілю завжди веде до економнішого витрачання свого будівельного бюджету на відміну від використання металочерепиці.

Металочерепиця у свою чергу:

  • Має більш виразні та вишукані зовнішні дані, вона в рази привабливіше виглядає на покрівлі, ніж профлісти.
  • Вона має триваліший гарантійний термін служби, а також не схильна до частих ремонтів.
  • Представлена ​​у широкому діапазоні відтінків, форм та брендів.

Який би із цих двох типів покриття Ви не вирішили вибрати, компанія «Будстрой» пропонує відвідати наш сайт: budstroy.kiev.ua. Тут є всі види профнастилу та металочерепиці в будь-якому відтінку та за прийнятною ціною.

Схожі статті
Кнопка звʼязку