м. Київ, вул. Проспект перемоги 65 (метро Нивки)
Особливості структури бітумної черепиці
Не подобається ціна?
Дзвоніть - домовимось

Особливості структури бітумної черепиці

Опубліковано: 29.01.2018
Особливості структури бітумної черепиці

Популярність бітумної черепиці обумовлена ​​її гідними експлуатаційними характеристиками, а також тим, що ціна такого покриття невисока. Незважаючи на те, що деякі покупці бажають вникати в тонкощі виробництва такого матеріалу, така інформація та дані щодо структури матеріалу можуть суттєво спростити вибір і зробити його більш правильним. Компанія «Будстрой» розповість про основні етапи виготовлення м’якої покрівлі, щоб ви могли краще розуміти взаємозв’язок та залежність довговічності служби від параметрів черепиці.

  • Основа бітумної черепиці – це скловолоконне полотно, яке відрізняється високими характеристиками міцності і дозволяє пов’язати між собою всі шари, передбачені структурою покриття. За рахунок наявності такого матеріалу черепиці не схильна до деформації та розтягування, і протягом терміну служби зберігаються розміри гонтів та їх текстура.
  • Бітумний шар містить деякі додаткові добавки, які дозволяють покращити еластичність матеріалу та зберегти здатність зберігати вихідну форму. Він може бути простим та модифікованим залежно від особливостей його виготовлення.
  • Посипання з базальту натуральних порід застосовується не просто як декоративний поверхневий шар. Вона виконує важливі функції – дозволяє зміцнити матеріал, зберегти його колір.

Також бітумна черепиця має ще кілька шарів, які необхідні для полегшення укладання – це шар, що клеїться, і для запобігання пошкоджень при транспортуванні – шар захисної плівки.
будстрой кельн

Наявність самоклеючого шару дозволяє забезпечити належний рівень гідроізоляції, адже з його допомогою вдається надійно з’єднати покрівельне покриття з латами. Захисна плівка необхідна для того, щоб будь-які механічні дії при перевезенні продукції не перетворювалися на пошкодження покриття.

Кожен із шарів покриття повинен виконувати певне завдання, тому важливо, щоб кожен із них складався з якісної сировини і міг забезпечити кінцевому продукту бажаний рівень якості.

Чим приваблива бітумна черепиця

Своєю популярністю покриття зобов’язане інноваційним технологіям, які з простих складів дозволили отримати найміцніше та довговічне покрівельне покриття.

З переваг, найбільш привабливих покупця до покупки, ми б виділили такі:

  • Великий термін служби. Орієнтуватися на термін служби продукції слід за гарантійними документами, але за умови правильно виконаного монтажу та хороших вихідних параметрах бітумної черепиці він може бути значно більшим, ніж зазначено у відповідній документації.
  • Стильний зовнішній вигляд будівлі. Будь-який будинок, покрівля якого покрита гнучкою черепицею, виглядає сучасно та стильно. У цьому просто переконатися, порівнявши домоволодіння з різними типами покрівельних покриттів.
  • Здатність адаптації. Незалежно від умов експлуатації, ваша м’яка покрівля легко адаптується під них і зберігатиме свою функціональність, привабливість та однорідність.
  • Невелика вага. Легкі гонти легко укладаються на решетування і моментально закріплюються за допомогою шару, що клеїться. Так мала вага продукції спрощує процес доставки та транспортування покриття. Легкою стає робота монтажної бригади.
Схожі статті
Кнопка звʼязку