м. Київ, вул. Проспект перемоги 65 (метро Нивки)
Яка кількість цинку має бути в металочерепиці
Не подобається ціна?
Дзвоніть - домовимось

Яка кількість цинку має бути в металочерепиці

Опубліковано: 07.02.2019
металлочерепица состав

Металочерепиця – матеріал, у складі якого дуже важливу роль для якісної експлуатації грає один із захисних шарів – цинковий. Саме завдяки цьому шару вдається продовжити термін служби металевого виробу.

Черепиця може прослужити близько 15-50 років, залежно від її фактичних параметрів. Всі ми знаємо, наскільки згубно може впливати волога на металевий виріб. Саме тому покрівельне покриття зі сталі має бути надійно захищеним від будь-яких впливів опадів за допомогою спеціальних складів.

Цинковий шар використовується з метою запобігання таким руйнівним явищам, як іржа та корозія. На ринку представлена ​​продукція з різним вмістом цинку, тому вартість може істотно відрізнятися. Також буде різним і термін бездоганної служби покриття.

Оптимальний шар цинку

металлочерепица состав

Щоб  металочерепиця не втратила своїх властивостей через 10-15 років, у складі захисного шару повинно міститися не менше 225 грам цинку на метр квадратний, але максимальним вважається параметр 275 грамм/м.кв. Таким чином сталевий лист буде товстішим, адже з кожного боку матеріалу буде шар 20 мікрон цинку. Оскільки максимальне значення завжди говорить про те, що це дорога продукція, слід дивитися на конкретні параметри та співвідношення ціни до таких параметрів.

На що впливає вміст цинку в захисному шарі?

  • По-перше, на тривалість служби покрівельної конструкції, адже недостатньо захищене від впливів покриття не зможе захистити внутрішні приміщення від впливу зовнішнього середовища.
  • По-друге, за наявності надійного захисного шару вдається довше зберегти декоративні властивості матеріалу, а значить дах виглядатиме привабливо після багатьох років експлуатації.
  • По-третє, маючи достатні захисні характеристики, матеріал може використовуватися практично в будь-яких експлуатаційних умовах, і необхідність більш ретельного підбору в залежності від кліматичних умов відпадає.

Особливості цинкового шару

Саме цинковим шаром покривається в першу чергу сталевий лист, і тільки потім йде полімерне покриття, яке одночасно виступає і декоративним. Цинкова складова відрізняється однією фізичною властивістю – пластичністю.металлочерепица мат глнецЯкщо на поверхні сталевого листа металочерепиці виникли подряпини, цинковий шар зможе замаскувати їх, але, на жаль, з часом цинк змиється опадами, а значить покриття зможе стати дуже вразливим. Для того, щоб уникнути подібних неприємностей, крім цинкового шару використовується ще й полімерний шар, і тільки в такій комбінації вдається отримати дуже надійне покрівельне покриття з набором ідеальних експлуатаційних характеристик.

Чим товстішим буде шар цинку, тим більше часу піде у навколишнього середовища на його руйнування, а значить ваш дах довго радуватиме своїм зовнішнім виглядом і функціональністю. Ваш будинок буде захищений від опадів на довгі роки.

Якщо ви все ще сумніваєтеся, чи варто переплачувати за металочерепицю з максимальною кількістю цинку, відповідь очевидна – саме від цього параметра залежить термін і якість служби вашого даху. Якщо ваш бюджет дозволяє, то не роздумуючи, вибирайте якісну продукцію із відмінними параметрами захисних шарів.

Схожі статті
Кнопка звʼязку