м. Київ, вул. Проспект перемоги 65 (метро Нивки)
Параметри металочерепиці, які відповідають за її якість
Не подобається ціна?
Дзвоніть - домовимось

Параметри металочерепиці, які відповідають за її якість

Опубліковано: 10.11.2017
Параметри металочерепиці, які відповідають за її якість

Для будь-якого домовласника однією з найважливіших якостей, яким повинен мати покрівельний матеріал, є надійність. Вона в свою чергу включає і довговічність, і практичність, і стійкість до згубних впливів. Незважаючи на різноманітність пропозицій, які сьогодні пропонує ринок, необхідно розуміти, що якість служби матеріалу залежатиме в першу чергу від його параметрів.

Для металочерепиці найважливішими параметрами є:

  • Товщина сталі.

Сталеві листи, які проходять штампування, можуть мати різну товщину – чим вище цей показник, тим легше з матеріалу зробити міцний виріб. З метою мінімізації вартості матеріалу, виробники можуть застосовувати метал недостатньої товщини. Результатом застосування такого матеріалу може стати: передчасна деформація листів навіть під незначною механічною дією, низька опірність вітровим навантаженням, швидка втрата зовнішніх характеристик.

  • Цинковий шар.

Використання цинку виробники досягають бажаного ефекту стійкості перед корозією та іржею, але різна кількість цинку в даному шарі може здешевлювати або навпаки робити більш дорогим матеріал. Використання металочерепиці з низьким класом оцинковки раціонально лише у випадку, якщо ви розглядаєте цей покрівельний матеріал як тимчасовий. В іншому випадку не варто очікувати від покрівлі чудес – вона може рано втратити свій зовнішній вигляд і функціональність через високу схильність до таких процесів, як іржа та корозія.

  • Полімерний шар.

Тип полімеру, який застосовують як захисний шар металочерепиці, визначає, наскільки надійно і довго можна буде використовувати дане покриття. Також кожен тип полімерного покриття має свої експлуатаційні особливості. Найбільшою популярністю користується поліестер у глянсовому та матовому варіантах, а все завдяки доступності металочерепиці з таким типом захисного шару. Стійкість до зовнішніх факторів визначається якістю полімерного матеріалу, що використовується у виробництві металочерепиці.

Якщо мати уявлення про склад металочерепиці та особливості кожного шару цього матеріалу, можна значно спростити процес пошуку та купівлі якісного матеріалу для облаштування покрівлі. Оскільки це покриття підходить не тільки для будівництва дахів з нуля, але й для реконструкції старих покрівельних конструкцій, ця можливість лише надає йому популярності на ринку.

Компанія «Будстрой» буде рада допомогти розібратися в особливостях вибору якісної металочерепиці та зможе запропонувати відмінний вибір продукції від провідних українських та зарубіжних виробників.

У вас буде можливість вибрати метал та його товщину, тип полімерного захисту та клас оцинковки. Також до вашої уваги буде представлений широкий колірний діапазон та всі види профілю.

Схожі статті
Кнопка звʼязку