м. Київ, вул. Проспект перемоги 65 (метро Нивки)
З чого складається металочерепиця
Не подобається ціна?
Дзвоніть - домовимось

З чого складається металочерепиця

Опубліковано: 05.03.2018
металлочерепица 8017

Для найпопулярнішого на ринку покрівельного матеріалу характерна багатошарова структура, кожен із шарів якої виконує певну функцію. Для того, щоб покрівля могла служити бездоганно та довго, матеріал має бути виготовлений із міцної сировини. Для цього чудово підходить сталь, яка на виробництво постачається у вигляді рулонів. Характеристики такої сталі – це товщина листа та склад, і саме від них залежатиме міцність та жорсткість покриття.

Для того, щоб сталева основа матеріалу могла протистояти всім зовнішнім впливам, включаючи опади, ультрафіолетове випромінювання, хімічні реакції та механічні дії, вона обробляється додатковими складами – ґрунтовкою, шаром пасивації, а також захисним шаром цинку та полімерним покриттям.

Яка функція захисного шару металочерепиці

Шар цинку, вміст якого може варіюватися від 140 до 275 грамів на метр квадратний, повинен забезпечити захист металу від корозії та іржі. На жаль, для металу, який постійно перебуває в контакті з вологою, такі явища є найнебезпечнішими. Адже вони можуть спричинити руйнівні процеси. Оптимальна кількість цинку у складі захисної кулі гарантує відстрочення таких пошкоджень, адже цинк надає захисну реакцію і метал залишається у своєму первісному стані.

Якщо у вашому регіоні звичні затяжні дощі, подбайте про те, щоб ваша металочерепиця була надійно захищена від корозії.

Крім захисного шару у складі металочерепиці є ще один важливий шар – він виконує одночасно дві функції. Декоративна функція полягає в тому, щоб збагатити насиченість відтінку і зберегти його протягом довгого часу, а захисна передбачає стійкість перед впливом сонця, вітру, механічних впливів.

Продумана структура металочерепиці забезпечує:

  • Її тривалу та бездоганну експлуатацію незважаючи на умови та наявність будь-якого догляду за покрівлею.
  • Чудовий вид даху, включаючи багатий і насичений колір, а також красиву поверхневу текстуру.
  • Легкий та швидкий монтаж при мінімальних витратах на матеріали та роботу з укладання покриття.
  • Високий рівень стійкості перед різними зовнішніми впливами, включаючи механічні.

Використовуючи сучасну та якісну металочерепицю, ви можете бути впевненими в тому, що ваша покрівля не потече, не вигорить та не покриється плямами. Протягом усього терміну служби, причому досить багато, ви будете отримувати повний обсяг функціональності будівлі. Ви зможете за необхідності відремонтувати окрему ділянку, якщо потрібно буде, зробити заміну декількох листів покриття.

Покрівля, побудована грамотними будівельниками з використанням найкращих матеріалів, зможе прослужити не одне десятиліття. Доказом цього є та популярність металочерепиці, яку ми можемо спостерігати сьогодні на ринку покрівельних матеріалів.

Схожі статті
Кнопка звʼязку