м. Київ, вул. Проспект перемоги 65 (метро Нивки)
Що потрібно знати про металочерепицю перед покупкою
Не подобається ціна?
Дзвоніть - домовимось

Що потрібно знати про металочерепицю перед покупкою

Опубліковано: 15.09.2016
Що потрібно знати про металочерепицю перед покупкою

Металочерепиця, а особливо її виразний зовнішній вигляд, уже багато років не лише привертає увагу багатьох українців, а й наштовхує на думку зайнятися реконструкцією та оновленням свого існуючого даху. Зручність даного матеріалу, яка також проявляється без необхідності демонтажу старого покриття, спростить для Вас весь процес монтажних робіт, а також здешевить їх кінцеву вартість.

Напевно, Ви неодноразово бачили металочерепицю на дахах будинків, і встигли відзначити для себе різноманітність можливих форм і відтінків. Такий вибір дає шанс кожному бажаючому підібрати відмінний матеріал для даху з великого асортименту будівельних магазинів.

МЧЯкщо Вам цікаві доступні варіанти покриття для даху, Будстрой зможе знайти кілька пропозицій, при цьому заплативши менше, ніж за елітні аналоги, можна буде отримати не менш якісний дах. Вас порадує її зовнішній вигляд після монтажу листів, і цілісність зовнішнього вигляду покриття. Не забувайте при виборі монтажників звернути увагу на їхній професіоналізм, адже дуже часто трапляються випадки, коли покрівля з металочерепиці має недоліки у зовнішньому вигляді – укладання листів проведено було неправильно, що розділило дах на окремі ділянки покриття.

Декілька порад для покупця

  • Коли вибиратимете колір майбутнього даху, уявіть, як він у ньому виглядатиме. Завдяки чіткому уявленню вдасться уникнути неприємних та прикрих наслідків поспішного вибору. Оптимально підібравши відтінок покриття в майбутньому, ви довгий час будете задоволені таким рішенням.
  • Підбираючи форму хвилі, варто слідувати своїм естетичним поглядам і не піддаватися впливам моди чи нав’язаним стереотипам. Подобається Япис? Купуйте Яспіс! Сподобалася металочерепиця у формі профілю Максима? Тоді візьміть її. Варіацій даного матеріалу на ринку на стільки багато, що часом важко визначитися, тому не затягуйте з вибором і будьте рішучішими.
  • Вибирайте виробника не на ім’я, а на відгуки. Бажано, щоб відгуки були реальними, тобто з кола ваших знайомих, друзів, родичів. Обмін досвідом дозволяє робити правильний вибір і не помилитися таким серйозним капіталовкладенням, як покрівельне покриття.Порад, як вибрати металочерепицю може бути безліч, але перш за все покладайтеся на параметри матеріалу, та й трохи на свою інтуїцію.
Схожі статті
Кнопка звʼязку