м. Київ, вул. Проспект перемоги 65 (метро Нивки)
Переваги металочерепиці Словаччина
Не подобається ціна?
Дзвоніть - домовимось

Переваги металочерепиці Словаччина

Опубліковано: 08.04.2016
металлочерепица будстрой

Неймовірна ціна на Металочерепиця Словаччина в UPS. Steel Košice давно закріпилася у п’ятірці лідерів продажів і впевнено складає конкуренцію таким всесвітньо відомим виробникам, як Арселор та Рууккі.

Для виробництва цього матеріалу використовується сталь із оптимальною товщиною листів – 0,45 мм. Саме така товщина вважається золотою серединою для металочерепиці, адже вартість такого матеріалу буде доступною, а експлуатаційні показники металочерепиці Словаччина знаходяться на дуже високому рівні.

Якщо Ви шукаєте металочерепицю хорошої якості, при цьому дуже важливо, щоб її вартість була не надхмарною, варто звернути увагу саме на металочерепицю Словаччина. Вона виробляється як з глянцевим покриттям, так і з матовим, тому у Вас буде відмінний шанс вибрати варіант відтінку, що сподобався.

У словацької металочерепиці з глянсовим покриттям товщина полімеру становить 25 мікронів, шар грунтовки має показник 10 мікронів, а цинку у складі міститься у кількості 180 грамів на метр квадратний.

Що стосується матової металочерепиці словацького походження, то товщина такого покриття – 35 мікрон, грунтовка – 10 мікрон, оцинковка – 180 грам/м.кв.

Як бачите, показники досить хороші з огляду на те, що металочерепиця Словаччина вважається одним з бюджетних варіантів покрівельного покриття.

Плюси використання матеріалу

Тож які переваги отримує покупець, віддаючи перевагу металочерепиці словацького виробництва:

Ідеальне поєднання вартості та якості. Ціна на цю продукцію невисока, але при цьому матеріал виготовлений з відмінної сировини і має непогані технічні характеристики, в яких можна переконатися протягом тривалого терміну служби.

  • Чудовий вибір відтінків. Металочерепиця від заводу U.S. Steel представлена ​​на ринку в кольорах таблиці RAL – у покупця є можливість вибрати один з 24 відтінків металочерепиці, а також є можливість вибрати глянсову поверхню матеріалу або матову.
  • Простий монтаж. Працювати з такою металочерепицею дуже просто, зручно та швидко. Немає необхідності залучати цілу бригаду покрівельників, для укладання листів металочерепиці потрібно лише кілька робочих рук та інструменти.

Металочерепиця Словаччина популярна не лише в Україні, а й по всій Європі, адже це справді той покрівельний матеріал, якому можна довірити захист власного житла.

Схожі статті
Кнопка звʼязку