м. Київ, вул. Проспект перемоги 65 (метро Нивки)
Металочерепиця Німеччина – найпопулярніша в компанії «Будстрой»
Не подобається ціна?
Дзвоніть - домовимось

Металочерепиця Німеччина – найпопулярніша в компанії «Будстрой»

Опубліковано: 09.03.2020
металлочерепица монтеррей матовый цвеи серый графит ралл 7024

За такої великої конкуренції, яка спостерігається на ринку металочерепиці, кожен виробник прагне покращити власну продукцію та збільшити продажі компанії. Серед численних зразків цього популярного покрівельного матеріалу найбільше цікавить продукція німецького виробництва. Металочерепиця Німеччина – це той матеріал, який найчастіше купують у «Будстрой».

У чому секрет успіху та популярності німецької металочерепиці?

Наша компанія точно знає, чому саме німецька продукція стала настільки популярною серед українських домовласників. Є кілька важливих факторів, які зумовили зростання популярності виробу.

 1. По-перше, якісна сировина. Німецька сталь – це зразок найякіснішої сировини на ринку. Саме з неї вдається виробляти міцну та стійку до будь-яких впливів черепицю. До того ж такий метал має оптимальну товщину, хороший склад без домішок, які можуть впливати на характеристики міцності.
 2. По-друге, продумана виробнича розробка. Не лише завдяки якісній сировині вдається отримати такий покрівельний матеріал, який можна експлуатувати десятиліттями. Також має значення і рівень захисних шарів, які лише доповнюють міцну основу виробу.
  По-третє, наявність маркування та гарантії. Коли ви купуєте німецьку металочерепицю, ви можете бути впевнені, що
 3. Металлочерепица_Arcelor-Mittalце оригінал. Доказом цього можуть стати марковані листи та наявність гарантійних документів. Багато хто готовий доплатити за можливість отримати офіційну гарантію та впевненість у тому, що дах прослужить довго і у разі настання гарантійного випадку виробник несе певні зобов’язання.

Де можна придбати металочерепицю Німеччина

Якщо ви визначилися зі своїм вибором, зокрема знаєте, яким має бути колір матеріалу, якою буде форма профілю, саме час шукати продавця, який пропонує оригінальну німецьку продукцію за найкращою ціною. Компанія «Будстрой» пропонує металочерепицю німецького походження у Києві в різних варіантах форми профілю та відтінку. У нас ви зможете підібрати всі бажані параметри матеріалу, а також придбати всі необхідні комплектуючі та аксесуари.

Продукція, виготовлена ​​із сталі сталеливарного комбінату Арселор, завжди демонструє найкращі результати експлуатації. Металочерепиця Німеччина:

 • Важить зовсім небагато, завдяки чому її зручно та легко монтувати.
 • Пристосована для експлуатації у різних умовах клімату.
 • Не боїться сонця, вітру, опадів, навантажень.
 • Не вимагає особливого та трудомісткого догляду, і навіть без нього може тривалий час зберігати свій чудовий зовнішній вигляд.
 • Має всі необхідні сертифікати, гарантію, технічну документацію.
 • Славиться дуже тривалим терміном служби.
 • Придатна як для будівництва нових дахів, так і реконструкції існуючих. 

Як бачите, плюсів від використання такої продукції справді дуже багато. І саме вони є причиною того, що цей вид покрівельного матеріалу є одним із найбільш затребуваних на ринку. Незважаючи на те, що це не найдешевша металочерепиця, вона компенсує свою вартість тим, що служити в рази довше, ніж дешевші варіанти.

Если вы хотите создать долговечную и красивую крышу, нет лучшего варианта металлочерепицы, чем немецкая.

Схожі статті
Кнопка звʼязку