м. Київ, вул. Проспект перемоги 65 (метро Нивки)
Профнастил: види, характеристики, особливості структури
Не подобається ціна?
Дзвоніть - домовимось

Профнастил: види, характеристики, особливості структури

Опубліковано: 22.11.2018
Купить кровельный профнастил

Профнастил – сучасне рішення на вирішення безлічі будівельних завдань. За допомогою цього простого, але дуже практичного матеріалу можна не тільки побудувати огорожу, але й покрити дах, обшити будівлю, спорудити навіс і перекриття. Компанія «Будстрой» займається продажем усіх видів металопрофілю, який має низку переваг та переваг. Для того, щоб полегшити ваш майбутній вибір, ми зупинимо увагу на основній інформації, яка стосується металопрофілю та може бути корисною для покупця.

Сфери застосування профнастилу в залежності від виду

На ринку виділяють такі різновиди цього виробу:

  • Покрівельний. Цей вид матеріалу має велику подібність до металочерепиці, в основному за рахунок схожої структури і схожого принципу виробництва. Явна відмінність полягає у формі профілю. Якщо металочерепицю часто порівнюють з натуральною черепицею формою хвилі, то форма профнастилу більше нагадує звичайний шифер. Фінішне покриття покрівлі – ось основна сфера призначення покрівельного матеріалу. Завдяки непоганим експлуатаційним характеристикам та технічним параметрам йому вдається витримувати суттєві навантаження, а також успішно протистояти найпоширенішим впливам зовнішнього середовища. Легкість такого покриття сприяє швидкому монтажу.
  • Стінової. Відмінна риса даного виду профлиста у його низькому рівні рельєфності на відміну покрівельного виду. Стіновий профнастил чудово підходить для того, щоб спорудити міцні стіни або огороджувальні конструкції. Форма профілю в даному виді матеріалу трапецієподібна, а захисними покриттями служать цинк та полімери. Завдяки невеликій вазі цей матеріал виграє в іншої будівельної продукції, а невисока ціна дозволяє заощаджувати на будівництві будь-яких конструкцій.
  • Несучий. Цей вид використовується для будови окремих елементів будівель, які мають суттєві навантаження в ході експлуатації. Саме для такого виду профілю характерний найбільший ступінь жорсткості перекриття. Найчастіше несучий металопрофіль можна побачити як матеріал, використаний для зведення стін гаражів, складів. У деяких випадках використовують навіть для покрівлі даху, будівництва огорожі та оздоблення фасадію

Характеристика матеріала

Для профнастила характерна товщина сталевих листів від 0,35 до 1,1 мм. Чим вище параметр товщини, тим міцніший виріб і ширший спектр його можливостей. Довжина листа може бути різною – від 0,5 до 14 метрів. Завдяки такій гнучкості у виборі бажаних розмірів, ви можете підбирати параметри, які допоможуть полегшити монтаж виробу. Серед цінних для споживачів якостей металопрофілю варто виділити його:

  • Міцність.
  • Надійність.
  • Довговічність.
  • Легкість.
  • Простота дизайну.
  • Різноманітність.

Особенності структури

Для виготовлення матеріалу застосовується сталь, яка також удосконалюється захисними шарами підвищення якості. Цинкове покриття використовується як захист від впливу вологи, який може провокувати виникнення іржі або корозії. Полімерне покриття – це додаткова міцність листа та його захист від механічних впливів, у тому числі ця куля відповідає за декоративну складову – зовнішній вигляд матеріалу.

Вибрати якісний профнастил ви завжди можете, звернувшись до компанії «Будстрой». Ми спеціалізуємося на продажі цього матеріалу та маємо всі популярні марки матеріалу у продажу. Ми допоможемо з вибором відтінку, розміром та маркою матеріалу, також запропонуємо найкращу на ринку ціну.

Схожі статті
Кнопка звʼязку