м. Київ, вул. Проспект перемоги 65 (метро Нивки)
Від чого залежить термін служби та збереження зовнішніх даних металочерепиці
Не подобається ціна?
Дзвоніть - домовимось

Від чого залежить термін служби та збереження зовнішніх даних металочерепиці

Опубліковано: 19.04.2017
валенсия будстрой

Металочерепиця є одним із найвдаліших покрівельних покриттів, і в основному завдяки досить тривалому терміну експлуатації. Чим дорожчий матеріал і відоміший виробник, тим вище ймовірність того, що покрівля буде служити не тільки довго, але й надійно зберігати всі свої технічні та декоративні властивості.

Основні фактори, що впливають на термін служби покрівлі з металочерепиці:

  • Вихідні технічні дані матеріалу – це і якість сталевої основи – її товщина та склад, і тип полімерного шару, що відповідає за міцність матеріалу, та захисний цинковий шар, завдання якого – запобігання руйнуванню металу під впливом корозії.
  • Умови експлуатації – один і той самий матеріал може мати різний термін служби у різних умовах – у зоні з постійними перепадами температур або підвищеною сонячною активністю, а також у регіонах із ураганними вітрами металочерепиця не зможе прослужити дуже довго.
  • Вона може втратити свою міцність, насиченість відтінку і буде більш схильною до деформації.
  • Догляд за покриттям – незважаючи на те, що практично всі говорять про те, що металочерепиця не потребує догляду, ми впевнені, що, проводячи хоча б зрідка огляд покрівлі на наявність корозії або інших пошкоджень листів, можна запобігти великим руйнуванням і ліквідувати недолік на На початковому етапі його виникнення.
  • премиум

Від чого залежить збереження та насиченість відтінку металочерепиці

Для матеріалу, виготовленого зі сталі та покритого шаром полімерного покриття, характерною є схильність до втрати свого кольору. На те, як швидко тьмяніє відтінок покрівлі, впливають як наявні умови, а й експлуатаційні характеристики. Дуже важливо вибирати їх залежно від того, які умови експлуатації передбачаються для придбаної металочерепиці. Що можна зробити з метою уникнення таких неприємностей.

  1. По-перше, правильно вибирати відтінок для майбутньої покрівлі. Чим темніший колір металочерепиці, тим більше вразливий матеріал впливу ультрафіолету. Вибирайте нейтральні відтінки, використання яких свідчить про надійну безпеку початкових зовнішніх характеристик, у тому числі і відтінку металочерепиці.
  2. По-друге, вибирайте оптимальне полімерне покриття, яке дозволить покрівельному матеріалу адаптуватися до конкретних умов експлуатації.
  3. По-третє, грамотне виконання монтажу мінімізує можливість пошкодження матеріалу. Чим акуратніше виконано укладання, тим менше шансів на пошкодження металочерепиці. Відомо, що навіть незначне пошкодження захисного шару матеріалу може призвести до повної втрати захисних властивостей матеріалу і зробити його непридатним для подальшої служби.

Секрет красивої покрівлі з металочерепиці, що довго зберігає свій вигляд і насиченість відтінку, полягає в тому, щоб покупець міг правильно її вибрати при покупці, приділивши достатньо часу не тільки технічним питанням, але і декоративним характеристикам матеріалу.

Довговічна металочерепиця – це ваша можливість забути про свою покрівлю на найближчі 30 років, при цьому вона буде гідно виглядати, і так само надійно виконувати свої захисні функції.

Компанія «Будстрой» рекомендує ознайомитися з каталогом покрівельної продукції – тут представлені всі виробники, можна вибрати будь-яку форму профілю та відтінок. Ви визначаєте вимоги до технічних характеристик матеріалу, а ми допомагаємо підібрати варіанти, які задовольняють ваші запити.

Схожі статті
Кнопка звʼязку