м. Київ, вул. Проспект перемоги 65 (метро Нивки)
Які покрівельні покриття будуть актуальні у новому 2017 році знає «Будстрой»
Не подобається ціна?
Дзвоніть - домовимось

Які покрівельні покриття будуть актуальні у новому 2017 році знає «Будстрой»

Опубліковано: 11.01.2017
Які покрівельні покриття будуть актуальні у новому 2017 році знає «Будстрой»

Настав 2017 рік для багатьох з нас стане багатим на події, відповідальним і, напевно, Ви вже побудували плани, чим варто зайнятися найближчим часом. Якщо справа стосується будівництва, то ближче до весни можна вже розпочинати активні роботи з будівництва будинків. Для тих, хто вже знаходиться в безпосередньому процесі, а також тим, хто тільки запанував на цей рік старт будівництва, актуальною буде пропозиція компанії «Будстрой» дізнатися про те, які матеріали можуть бути корисні Вам при облаштуванні власного домоволодіння.

Будучи лідером у сфері продажу металочерепиці за підсумками минулого року, «Будстрой» провів глибокий аналіз попиту і може точно сказати, що найбільш популярними, як, втім, і раніше, залишилися металочерепиця і профнастил. Саме за допомогою цих двох простих, але сучасних покрівельних покриттів сьогодні покривається практично кожна друга покрівля.

Наші плани на 2017 рік включають:

p1010466

Продовжити діяльність у сфері продажу найпопулярніших покрівельних матеріалів, а також значно розширити асортимент двох основних видів продукції – металочерепиці та профнастилу для покрівлі. Ми гарантуємо, що у нашому каталозі тепер ви знайдете:

Ще більше нових виробників якісної продукції.
Найцікавіші новинки від перевірених заводів із виготовлення покрівельних матеріалів.
Більш широкий вибір матеріалу відповідно до палітри кольорів.

Надати найкращий сервіс усім новим клієнтам та знову залучити до співпраці постійних замовників, залучаючи їх ще вигіднішими пропозиціями. Тепер ви зможете розраховувати не лише на якісні матеріали, а й на:

  • Їхню найшвидшу доставку.
  • Найбільш грамотне консультування.
  • Найшвидше оформлення заявок.

Перш, ніж ви приступите до ознайомлення з асортиментом продукції, ми хотіли б нагадати, чим саме так привертає увагу покупців така продукція, як металочерепиця і профнастил.

Металочерепиця – покриття № 1 на ринку

Покриттям для покрівлі, яке впевнено займає першу позицію серед видів покрівельних матеріалів, що продаються, залишається металочерепиця. Не всі шукають нові рішення і залишаються вірними класичному на сьогодні виду покриття, за допомогою якого під силу реалізувати будь-які плани.

Профнастил – найкращий спосіб заощадити

818593

Металопрофілю відведена істотна частка в галузі будівництва покрівель – ним користуються тоді, коли немає часу на пошуки додаткових коштів, а хочеться отримати якісну та надійну покрівлю незамінно.

Вибір металочерепиці та профнастилу буде непростим, адже з кожним днем ​​кількість варіантів збільшується, адже виробники працюють над новими формами та покращеним складом матеріалу. Враховуючи, що ближче до весни та літа ціни на ці матеріали можуть зрости, варто задуматися про їхню негайну покупку вже зараз. При цьому враховуйте:

  • Що довговічність будівництва в цілому буде залежати від якості покриття та від дотримання технологій монтажу. Також багато в чому від цього залежить і ваш комфорт перебування у власній оселі.
  • Маркування матеріалу завжди буде вашою додатковою страховкою з метою застерегти обман із боку продавця. Не забувайте перевірити наявну інформацію, адже і для профнастилу, і для металочерепиці нанесення її характерним буде на внутрішній бік листів.
  • Враховуйте всі характеристики та відповідність їх вартості матеріалу. Так можна придбати матеріал за найкращою ціною.
Схожі статті
Кнопка звʼязку