м. Київ, вул. Проспект перемоги 65 (метро Нивки)
Відкриття сезону покрівельних робіт
Не подобається ціна?
Дзвоніть - домовимось

Відкриття сезону покрівельних робіт

Опубліковано: 12.03.2018
Відкриття сезону покрівельних робіт

Незабаром можна буде відкривати новий будівельний сезон, адже як тільки закінчиться зима, можна буде приступати до будь-яких робіт з благоустрою будинків. Незважаючи на те, що багато покрівельних покриттів можна монтувати і в зимовий період, все ж таки при можливості ці роботи намагаються виконати за більш сприятливих погодних умов. Тому з приходом весни активізуються роботи, пов’язані з монтажем та реконструкцією покрівельних конструкцій. Як правило, з відкриттям сезону можуть зрости ціни на весь перелік покрівельних матеріалів. Тому наша рекомендація – придивитися до матеріалів вже зараз і не чекати моменту, коли підвищений попит на цю продукцію спровокує зростання цін на неї.gidrobarer

Завдяки сучасним тенденціям у будівельному світі зараз можна проводити монтаж покрівлі самотужки. Звичайно, дотримуючись інструкцій з укладання покрівельного покриття та монтажу інших аксесуарів, можна досягти бажаних результатів. Для того щоб перестрахуватися, рекомендуємо звернутися за кваліфікованою допомогою до фахівців. Адже робота любителя та професіонала в рази відрізнятиметься за якістю, що в свою чергу вплине на загальний термін служби конструкції.

Компанія «Будстрой»:

  • виконує покрівельні роботи – монтаж, ремонт та реконструкцію покрівлі,
  • працює з будь-якими покриттями, аксесуарами та типами покрівельних конструкцій.

Дах є значною складовою будь-якого будівельного об’єкта, адже її функцією є захист від різних зовнішніх факторів. Незалежно від виду робіт, які необхідно виконати, існує низка етапів, що виконуються у певній послідовності. Якщо йдеться про будівництво нового даху, то для початку необхідно подбати про спорудження несучої конструкції.

Замір крівлі

Одним із підготовчих та дуже важливих етапів перед початком облаштування покрівлі є замір покрівлі. Виконується він з метою коректного підрахунку кількості матеріалів, які потрібні будуть в ході монтажу даху. Також прорахунок вартості матеріалів та безпосередніх покрівельних робіт допоможе вам розуміти картину, яку суму обійдеться задоволення у вигляді якісного облаштування даху.

Підбір матеріалів

Щоб підібрати матеріали правильно, іноді краще звернутися за консультаційною допомогою до фахівців. Якщо ви звернетеся до «Будстрою» вам порадять, що краще купити, якого виробника вибрати і зорієнтують, які можуть знадобитися аксесуари для того, щоб довести всі покрівельні роботи до логічного завершення.

Покрівельні роботи

Виконання покрівельних робіт є дуже трудомістким завданням, але якщо працюють професіонали, то вони справляються із завданням у найкоротші терміни. Наші покрівельники проведуть комплекс робіт, які включають:

  • розрахунок кількості необхідних матеріалів,
  • монтаж кроквяної системи,
  • укладання шарів гідроізоляції та пароізоляції,
  • монтаж покрівельного покриття та аксесуарів.

Якщо ви все ще в роздумах, чи варто починати реконструкцію старого даху та міняти застарілі покриття на нові, сучасні та довговічні, необхідно проаналізувати, які витрати можуть бути зазнані при цьому, і які будуть отримані результати – вигоди. Те, що витрати будуть немаленькими, це точно, але плюсів від такого рішення більше – ваша покрівля буде сучасною, красивою, надійною і довговічною.

Ми вітаємо своїх існуючих клієнтів з початком сезону покрівельних робіт та запрошуємо до співпраці нових замовників для того, щоб працювати над створенням найміцніших та найдовговічніших дахів разом.

Схожі статті
Кнопка звʼязку