м. Київ, вул. Проспект перемоги 65 (метро Нивки)
Які фактори впливають на вартість металочерепиці
Не подобається ціна?
Дзвоніть - домовимось

Які фактори впливають на вартість металочерепиці

Опубліковано: 10.10.2017
металлочерепица будстрой

Компанія «Будстрой» спеціалізується на продажі якісної металочерепиці за доступними цінами. Ми пропонуємо широкий діапазон цін на цей матеріал, щоб кожен покупець міг підібрати під свої запити та фінансові можливості відповідне рішення. Якщо вам цікаво від чого може залежати вартість цього популярного покрівельного покриття, ми розповімо про основні фактори, що ціноформують.

Металочерепиця – це багатошарове покриття, основою якого є сталь, оброблена по обидва боки різними складами. Ці склади дозволяють зміцнити основу, придбати металу бажані зовнішній вигляд, а в результаті профільування листів, метал набуває певної форми хвилі.
металлочерепица 3011

  • Настройки матеріалу. Ціна на металочерепицю тим вища, чим кращі її характеристики. Це стосується не тільки товщини та якості сталі, а й захисних покриттів – цинкового складу та полімерного шару. Матеріал, який має оптимальні параметри, не може бути дешевим, і це факт. Можна підшукати доступні варіанти, але все ж таки необхідно розуміти, що це не буде металочерепиця з німецького металу товщиною в 0.5 мм і максимальною кількістю цинку в захисній кулі.
  • Рівень виробничого устаткування. Виробники, які турбуються про свою репутацію та завоювання ринку, завжди стежать за тим, щоб виробництво виконувалося на сучасному обладнанні та відповідно до технологій. Здешевити кінцеву продукцію може лише застосування верстатів, які давно відпрацювали свій ресурс. Така металочерепиця не зможемо порадувати домовласника нічим, крім своєї низької ціни.
  • Репутація виробнику. Продукція світових концернів завжди дорожча за металочерепицю дрібних виробників. Це пов’язано з тим, що великі заводи прагнуть отримання найвищої якості продукції, використовують для цього всі ресурси. Також вплив має офіційні гарантійні документи на покрівельне покриття. Якщо виробник надає таку документацію, значить він повністю впевнений у своїй продукції та відповідає за неї.

Використовуючи якісний покрівельний матеріал, домовласник упевнений у тому, що найближчим десятиліттям не виникне потреби в ремонті або заміні покриття. Визначити якість металочерепиці покупцеві допоможуть її параметри, тому це перше, що потрібно запитувати продавця. Також завжди цікавтеся терміном офіційної гарантії, країною виробника металу, а не лише металочерепиці.

Наш багаторічний досвід роботи у сфері продажу будматеріалів говорить про те, що всі варіанти металочерепиці – від дешевих до найдорожчих, користуються популярністю. А це пов’язано з різними вимогами покупців та самих будівельних об’єктів. Для грамотного підбору покрівельного матеріалу та аксесуарів зверніться до «Будстрою» – у нас:

  • відмінний вибір відтінків,
  • найпопулярніші форми хвилі,
  • найкращі виробники.
Схожі статті
Кнопка звʼязку