м. Київ, вул. Проспект перемоги 65 (метро Нивки)
Як вибрати металочерепицю для даху у 2021? І яка краща?
Не подобається ціна?
Дзвоніть - домовимось

Як вибрати металочерепицю для даху у 2021? І яка краща?

Опубліковано: 06.01.2021
Як вибрати металочерепицю для даху у 2021? І яка краща?

Що нового готує ринок металочерепиці?

Є всі підстави чекати у 2021 році на новинки на ринку покрівельних покриттів, адже великі заводи працюють над удосконаленням технологічного процесу та оновленням асортименту. Можуть з’явитися нові форми геометрії всім металочерепиці. Як і раніше, перед покупцем буде гарний вибір – це:

 • та доступна цінова категорія,
 • та товари середньої якості,
 • і обов’язково найелітніші види металевої черепиці.

Чому для виробників важливо презентувати іноді нові види продукції?

 1. По-перше, завдяки новим варіантам товарів виробник привертає ще більше уваги потенційних споживачів.
 2. По-друге, щоб утримувати лідерські позиції серед виробників популярного покрівельного покриття, недостатньо виробляти високоякісний товар, потрібно пропонувати більше, ніж конкуренти. Це може бути нова форма або інновація щодо складу або структури виробу.
 3. По-третє, згодом змінюються модні тенденції навіть у будівельній сфері, тому важливо підтримувати актуальність пропонованих матеріалів для даху.

производство металлочерепицы 2021

Як вибирати технічні характеристики?

Для вибору характеристик металочерепиці необхідні певні знання, покупець повинен розуміти, які саме з них є найважливішими і якими мають бути для забезпечення нормального функціонування покрівлі.

Грамотна покупка можлива, якщо орієнтуватися на:

 • Настройки металу. Це склад, структура, товщина, походження. Іноді склад сталевої основи містить певні речовини, що впливають на дані міцності вироби. В ідеалі таких небажаних речовин у металі не повинно бути, тоді це чудова сировина для довгого та якісного використання. Покрівля буде міцною за умови використання у виробництві сталі товщиною близько 0,45 мм. Навіть у країні походження сировини професіонал одразу визначить перспективи такого матеріалу. Відомо, що найякісніший метал виробляють у Німеччині, Кореї та Італії.
 • Производителя и его историю. Если производственная компания известна на рынке уже многие годы, очень мала вероятностьraznovidnosti-metallocherepicy того, что под её брендом попадётся низкосортный товар. Про репутацію заводів говорять численні відгуки споживачів, до того ж надійні виробники пропонують повний комплект документації – технічної та гарантійної, що ще раз говорить про відповідну якість покрівельного матеріалу.
 • Форма хвилі. Хвиля металевого листа може мати певну висоту та крок, також профіль буває симетричним та асиметричним, зустрічається капілярна канавка або 3D зріз, що говорить про оригінальні властивості конкретної продукції.
 • Наявність маркування. Щоб знати, наскільки точну інформацію подає продавець, ознайомтеся з маркуванням на внутрішній стороні аркушів. Залежно від виробника товару в ній може бути різна інформація, але найчастіше вона стосується походження металу, його товщини та даних оцинкування. Це основні дані, що дозволяють розібратися з орієнтовними властивостями металочерепиці.

У 2021 році правила покупки залишаються такими ж, і, якщо домовласник зацікавлений у вдалому капіталовкладенні, він проаналізує всі вищезгадані дані та вибере найкращий з представлених варіантів. Компанія «Будстрой» впевнена, що тепер у вас буде ще більше шансів на придбання доступних та довговічних матеріалів для покрівлі дахів. Принаймні у нас такі ви точно зможете знайти та купити.

Як визначитися з профілем металочерепиці?

Щоб вирішити, яку купити металочерепицю у розрізі її форми профілю, потрібно розуміти, що цей вибір залежить:

 • Більше від естетичних переваг покупця, який має візуально оцінити всі типи хвилі та знайти найбільш привабливу саме для нього.
 • Вартість продукції, адже різний профіль – це також і різна ціна на покриття, а покупці іноді обмежені в коштах.
 • Від особливостей дизайну будівельного об’єкта, тобто вибір хвилі, повинен бути виконаний з урахуванням того, в якій архітектурі побудований об’єкт.

Як відрізняється якість продукції брендів?

Брендів, під якими випускається металева черепиця, цього року буде ще більше. А значить вам доведеться вибирати ще й за цим параметром, відштовхуючись не тільки від репутації заводу.

Відмінності у якісних показниках ідентичного товару компаній-виробн

 • Використання різної за якістю та структурними параметрами сировини та додаткових речовин.
  Виробництва на устаткуванні з різним ресурсом – в одних компаній це нові верстати та установки, а інші, навпаки, використовують обладнання, що виходить з ладу. Це може вплинути на геометрію хвилі та її ретельні габаритні параметри, далі ускладнюється і сам монтаж, і навіть експлуатація.
 • Найбільш відповідальний підхід робітників та технологів, які відповідають за виробничий процес на окремих заводах.

Идеальна металочерепиця – яка вона?

Компанія «Будстрой» може сказати, якою вважається ідеальна металева черепиця. Це міцний сталевий виріб з товщиною 0,45 мм, захищений від корозійних процесів товстим шаром цинку від 250-275 г/м.кв, а також покритий полімерним покриттям з відмінним ефектом глянцю або матовості. Щоб бути найякіснішою така черепиця повинна обов’язково мати тривалу гарантію на службу від самого заводу, всі листи мають спеціальне маркування та документацію.

У нас продається саме така металочерепиця для вашого даху, тому поспішайте з покупкою та обирайте найкращі матеріали у нас на сайті.

 

Схожі статті
Кнопка звʼязку